Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes beíratni bölcsődébe...

Érdemes beíratni bölcsődébe másfél éves gyereket, hogy szokja a közösséget vagy inkább maradjon itthon velem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

kényelmi kérdés az egész

ha nekem most itt lenne bölcsi ebbe a városba néha néha bevinném mert terhes vagyok és legalább az orvosi vizsgálatokra nem kellene vinnem a lányomat

2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ráér még. Amúgy meg ha azt tapasztalod, hogy nagyon szeret gyerekek közelében lenni, tuti nem árt neki egy fél napos bölcsi. Egész napra csak akkor adnám be, ha vissza kellene mennem dolgozni.
2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Mindenkinek megy a zöld kéz, aki válaszol.

2012. szept. 12. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerektől függ. Ha azt látom játszótéren hogy igényli, akkor megpróbálnám fél napra. Ha nem tetszik neki, maradhatna itthon velem természetesen.


Azért semmiképp nem adnám be, mert jön a kistestvér.

2012. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én semmiképp nem adnám be,több okból kifolyólag sem.A nagyobbik lányom sajnos bölcsis volt,anyagi okok miatt kellett beadnom őt,dolgoznom kellett.Nincs jó tapasztalatom ezekről az időkről.Másrészt a szobatisztaságra nem figyelnek annyira,nem foglalkoznak annyit a gyerekkel,amennyit egy anya tud.Szerintem ez az a korszak,amikor már szívják magukba a meséket,lehet velük rendesen játszani.A gyerektársaságot másként is meg lehet oldani.Mehet mondókás körbe,babaklubba,játszótérre,játszhat ismerős gyerekekkel.
2012. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő. Nálunk amióta elkezdett beszélni (két évesen) a fiam azóta hihetetlen sokat tudok vele foglalkozni, rengeteget fejlődik, a bölcsibe ennyi odafigyelést nem kapna. Meséket olvasunk, gyurmázunk, szituációs játékokat játszunk... őszintén szólva sokkal jobban élvezem mint a sírós első évet és a hisztizős másodikat. Nálunk vannak játszóterek, ahova kihozzák az ovisokat, így játszhat más gyerekekkel. Ennyi elég.
2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,hogy milyen bölcsi,ha csak gyerekmegőrzőként szolgál,és semmi újat nem tanítanak a gyerekkel,akkor nem járatnám
2012. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!