Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhadarabokat érdemes...

Milyen ruhadarabokat érdemes beszerezni őszre és télre most 16 hónapos gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Milyen cipőt, ruhát vegyek? Most néztem szét 1-2 üzletben, de nem áll össze a fejemben, mi lenne a praktikus. Milyen darabokat keressek?
2012. szept. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel én is így vagyok most, nekem 2,5 és 4,5 éveseket kell felruházzak.

Mondjuk első körben én előző hónapban a fehérneműket megvettem. Bár a zoknik, valahol eltűntek, mert már 1 pár sincs az újakból:(.

Most még csak 1-1 nadrágot vettem. Holnap megnézzük a hosszú ujjú felsőket, meg sport cipőket veszünk.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

18hónaposomnak ezek vannak:

harisnya

nadrágok

h.ujjú body

h.ujjú pulóver vékonyabb pamut és kötött (h&m)

h.ujjú pulóver vastagabb pamut

mellény

átmeneti kabát, szél és esővédős, pamuttal bélelt

átmeneti kabát szőrös puha

cipő d.d. step őszi cipője

többféle átmeneti sapka

kislányom már fél éve szalad, így ezeket vettem neki

2012. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos a lányom. Amit eddig vettem: ujjatlan bodyk, pólók (bölcsibe bentre, mert ott meleg van), hosszú ujjú felsők. Ősszel és télen én minden alá ujjatlan bodyt adok, tavaly is így csináltam. Nadrágjai vannak, azt nem nőtte ki. Cipőből zártat veszek, meg van egy sportos cipője is.

Mellény, átmeneti kabát, vékony sapka, harisnya.

2012. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most jön az első hidegebb szezon, amikor már jár a gyerkőc. Tavaly elég volt egy talpas overáll, és kész. De most kell egy cipő most őszre, gondolom egy csizma majd a téli időbe, egy kabát, hozzá egy bélelt nadrág? Keresnék egy garbós bodyt, ha találnék, meleg felsőt az átmeneti időre. Kesztyű, megint csak télre majd.

Nem akarok előre szaladni, csak olvasom, hogy más már bevásárolt télre is. Én meg épphogy felfogom, hogy vége a nyárnak, és összeszedjem az őszi kollekciót.

2012. szept. 14. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ennyi idős.

Vettem 3 pár superfit cipőt. 5 hosszú ujjú pizsit, jó pár hosszú nacit, harisnyákat, 2 szett eső overallt eső dzsekivel, hosszú ujjú pólókat, 4-5 pulcsit még veszek pár zoknicipőt itthonra.

2012. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!