Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most kezdtük az óvodát, ilyen...

Most kezdtük az óvodát, ilyen esetben vihetem, vagy inkább orvoshoz kellene először?

Figyelt kérdés
Tegnap óta náthás a lányom, néha köhög picit, de nem vészes . Holnap óvoda lenne, de nem tudom, hogy ha elviszem mennyire fogják díjazni az óvónők, hogy taknyosan viszem. Ilyen esetben nem fogják bevenni oviba, hanem itthon kell, hogy maradjon, még akkor is, ha csak az orra folyik egyelőre? Nem tudom, hogy ha elviszem, nem e fertőzne meg más gyereket, vagy éppen nem e esne Ő bele jobban... Ez az első ilyen esetünk, két hete jár oviba, nem tudom, hogy ilyenkor mi a teendő. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2012. szept. 16. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vidd dokihoz,mert lehet,hogy csak rosszabb lesz a helyzet. és tapasztalatból mondom a szülők sem nézik jó szemmel,és biztos hogy megszólnának. sajnos az első fél év betegséggel fog telni.
2012. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rendesen szívni kell az orrát, mert ha nem, akkor a torka is megfertőződik. Szerintem jobban jársz, ha kikúrálod, mielőtt viszed oviba. Sajnos nem minden doki írja ki a gyereket ilyen esetben.
2012. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem a doki kiírná, ha viszont nem, akkor félek attól, hogy más gyermeket is megfertőz, vagy visszaesik, illetve attól is tartanék, hogy emiatt rossz szemmel néznének odabent, hogy bevittem oviba.
2012. szept. 16. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

ha kiírja akkor otthon maradsz

ha nem akkor kérj igazolást h mehet közösségbe

2012. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd, pont az ilyen "csak náthás" gyerekek miatt van a folyamatos betegség az oviba. Én nem örülnék, ha megint elkapna a fiam valamit, mert a másik gyerek betegen megy.

A fiam 4 nap után lett beteg, "náthás", itthon maradt, 38,5C, sárga takony, torokgyulladás.

Szóval az orvos döntse el, hogy mi a baja. Szerintem.

2012. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném!
2012. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!