Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki ad minden nap nutellás...

Van aki ad minden nap nutellás kenyeret a gyerekének?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem édes vacakot egy héten 2 zser
2012. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vagyok benne, h van aki szemében a gyereket veszélyeztető sz@r anya leszek, de a fiamnak volt időszaka, mikor csak ezt ette, mással is kínáltam, de csak ezt ette meg, hát adtam. Aztán egy hét alatt megutálta. Most gyümölcsös időszaka van. Nem lett a gyerekem rosszabb egészségi állapotú, mert egy hétig ezt ette. Szóval nem idegesítem magam rajta.
2012. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mivel elég drága a Nutella, csak kivételes alkalomkor eszünk.
2012. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beteg és semmit sem akar megenni, akkor ez szokott lenni a vacsi:)

Nem érdekel ki mit gondol. Egy mondatról nem lehet valakit megítélni. Más kommentem miatt hordtak már le h...e biomaminak is:)

2012. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is említsd, szörnyű!

Minden vacsorára azt kér, nagyon ritka, hogy nem. Sokat beszélgetünk erről a férjemmel, hogy jó-e, szigorítsunk-e.

Végülis mást is eszik, oviban normális reggeli van, tízóraira gyümölcs, ebédre leves és második, miért ne ehetne emellett vacsorára nutellás kenyeret? Hát nem tudom. Nem örülök neki, de ez van.

Emellett egészséges, vékony gyerek (119 cm, 20 kg, decemberben lesz 6 éves).

2012. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon adok úgy, hogy na most az lesz a kaja. Ha eszükbe jut és van itthon, ehetnek azt, de nem szeretem hogy ilyen édes vackot esznek, arról már ne is essen szó, hogy nagyon drága és 3 gyereknek csak pár étkezésre elég egy kis üveg. Szóval általában van itthon Nutella, de inkább arra az esetre ha beteg pl, és nem akar enni, mert azt szinte biztos hogy megeszi.
2012. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak a gyereknek, aki egészségesen étkezik szerintem nem árt, ha mindennap eszik egy kis szelet nutellás kenyeret. Barátnőm gyereke, ha beteg csak ezt és a kakaós tejbegrízt hajlandó megenni.
2012. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokott kapni, szereti, ég jó magam is!Nem eszünk rendszeresen, de ha megkívánja kap.
2012. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4 éves fiam szinte minden reggel azt reggelizik. De amilyen kis kákabélű, van hogy csak 3 falatot eszik belőle, jobb esetben tenyérnyi szeletet... Mivel mást nem hajlandó, hiába soroljuk fel neki a hűtőszekrényt, ezért ezt kap.
2012. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. én is kb 2-3 naponta adok, akko r az még belefér :)
2012. szept. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!