Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg igaz, hogy van olyan...

Tényleg igaz, hogy van olyan időszak, amikor a gyerekek kevesebbet (jóval) vagy egyáltalán nem esznek?

Figyelt kérdés

Most vonatkoztassunk el attól, hogy jön a foga, stb..


Tényleg van ilyen időszak?

Nekem ma a védőnő azt mondta, hogy a lányom általában 1 éves kor után nem esznek annyit, mint korábban.

Vagy esetleg egyáltalán nem lesznek akkor jó evők.

Szóval ilyen "fényevő" gyerekbe csapnak át.


Állítólag a fiúknál ez fél évig tart, a lányoknál 1 évig is akár.


Ez mennyire igaz?


2012. szept. 21. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom kb. 1-2 éves kora körül kezdte el a "nem evést".

Az asztalánál izget-mozgott, alig bírt a fenekén megülni. Viszont csak pár falatot evett, 2-3 villával (kanállal) aztán futott is volna.

Emiatt akkor tényleg nagyon rosszul éreztem magam, rossz anyának tartottam magam meg minden, merthogy a gyerekem nem eszik. Kérdeztem is a doktornőtől hogy mégis akkor hogyhogy nem fogy el? :-)

Mindig nyugtattak hogy higgyem el, eszik annyit amennyi neki elég.

Hát akkoriban ezzel nem voltam kisegítve.


De aztán átvészeltük ezt is.

Most már iskolás, 11 éves, és mondhatom majdnem hogy a vasszöget is megeszi olyan étvágya van.

2012. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bizony igaz. nálunk 2 éves kor után voltak ilyen hullámok, de volt, amikor napokig nem evett, csak reggel -este kakao.
2012. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!