Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keveset mosolyog másfél éves...

Keveset mosolyog másfél éves kislányom. Ilyen a természete, vagy elrontottunk valamit?

Figyelt kérdés
Keveset mosolyog, nem az a nagyon víg kedélyű gyerek. Ha csikizzük vagy bújócskázunk, vagy hasonlót játszunk, akkor kacag. De alapból nagyon keveset nevet.
2012. okt. 1. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elrontottatok valamit, persze nem ismerlek titeket, de gondolom nem tartjátok rettegésben stb. Szóval vannak állandóan mosolygós és vannak morcosabb gyerekek/felnőttek. Nincs ezzel semmi baj.
2012. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen a természete. Mi felnőttek sem vagyunk egyformák, a gyerekek sem azok.
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én egyik fiam is ilyen, aoukája is ilyen volt és most is az, nincs velük semmi gond :)
2012. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj a lányoddal :)) Az enyém igaz sokat mosolyog, nevet, de az utcán nem nagyon, és hát persze mindenki ott látja, ezért le is vonták a következtetést. Folyton kérdezik miért ilyen komoly, stb. Anyukám "kedves" főnökasszonya meg is jegyezte: "búval b@szott" ez a gyerek... Hááát ez van :))

Ajánlom neked A Suttogó titkai 2. könyvet. Annyira örülök, hogy elkezdtem olvasni. Ott azt írja, hogy 5 gyerek típus van. És a "morcos" pont egy kategória :)) Szóval valószínű, hogy a Te kislányod ebbe a csoportba tartozik, és ezzel nincs is semmi baj!

2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez természet függő szerintem. Az énfiam az ellentéte állandóan vigyorog.
2012. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!