Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők, óvodapedag...

Kisgyerekes szülők, óvodapedagógusok, ha rajzoltok a gyerekekkel, mi az, aminek a megrajzolása nehézséget okoz, de szeretnétek mégis jól lerajzolni?

Figyelt kérdés
Mihez látnátok szívesen segédletet?
2012. okt. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kukásautó :))

és a családtagok

2012. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Markoló, traktor, kukásautó.
2013. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ló :) lerajzolom, csak nem élethűen, inkább olyan rajzfilm-stílusban. mondjuk a többi állatot is ilyenformán. tehén, nyuszi, stb
2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jól értem a kérdést? Nekünk felnőtteknek mit nehéz lerajzolni?

Nekem általában a 4 lábú állatokat, kivéve kutya, macska.


Milyen segédletre gondolsz? Érdekel:)

2013. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MIlyen segédleted van? Én mindennek örülnék!!!
2013. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekem jobban rajzol, mint én. Rettenetesen béna vagyok. :(
2013. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi ugyanis soha nem rajzolok a kislányomnak! Ennek oka, pedig egyszerű. Ne az én általam alkotott képet tanulja meg lerajzolni, hanem a saját kis képzeletét kell papírra vesse. És hát persze nem vagyok egy rajzművész sem :) Viszont nagyon érdekes, hogy ő mennyire másképp rajzol meg egy fát,házat stb.... Amúgy nekem az állatok ábrázolása jelent gondot leginkább :)
2013. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de ha te sose rajzolsz neki, akkor kiről vesz példát, hogy rajzolni jó? így is úgy is másolni fogja az óvó néni meg a többi gyerek rajzát. szerintem fontosabb példát mutatni, mint görcsösen ragaszkodni a merev elvekhez
2013. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rajzolás nála mindennapos dolog. Pedig tényleg nem rajzolok, csak minimális szinten. És mégis rajzolgat szépen magától! Az oviban pedig szintén a saját kis fantáziájukat kell használniuk, az hogy esetleg ellesnek egymástól dolgokat még nem baj véleményem szerint. Ha szebben tudnék rajzolni lehet, hogy gyakrabban rajzolnék neki, de én akkor is azt gondolom amit korábban leírtam és hidd el nem vagyok ezzel egyedül.
2013. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem minden gyerek másolja mások rajzát
2013. szept. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!