Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A c7 méret milyen méretnek...

A c7 méret milyen méretnek felel meg kis gyerek adidas csizmáknál?

Figyelt kérdés
Totál káosz a neten összevissza mindent találok....
2012. okt. 12. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy 7-e méretű clarks cipőnk, az kb 25-ösnek felel meg. Ha ebbe jól beletuszkolom a centit, olyan 16cm körül van a hossza belül! A betűk azt hiszem a szélességére utalnak, de azt pontosan nem tudom, hogy a "c" mit jelent! A miénk "G"-s, ez viszonylag keskeny fazon. Remélem, segíthettem egy kicsit!
2012. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy adidasról van szó. A méretezés szerintem egységes, de a "c"-ről fogalmam sincs, hogy mi....
2012. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi megnéztem a linket, hát erről beszéltem a fiamnak vettem egy c10 lonsdale cipőt amiben c10 van és 28-as. A mérettábla szerint 27 kéne legyen a c10.

Azért gáz mert Angliából rendelem és nem tudnak próbálni:( azért köszi!

2012. okt. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!