Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett 21hónapos...

Mi történhetett 21hónapos Kislányommal? (alvás gond)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akkor először ott kezdeném hogy velem aludt a születésétől fogva.15hónapos korában állt át a napi 1 alvásra ami ebéd után van.Eddig aludt 1,5-2órát is ebéd után.Reggel 8kor kelt este fél9-9kor már aludt.Mostmár lassan 2hete az az új "módi" hogy 9kor kel reggel 2kor elalszik délután jobb esetben 1órát vagy annyit sem és este fél11nél előbb nem tudom elaltatni.Eddig míg nem volt ez a kavarodás éjjel velem aludt nappal a helyén.Nade!Nemcsak ez változott hanem 1hete átszeretne menni az ő helyére aludni.(nyár elején lett kicserélve a kiságy heverőre.)Éjjel nagyon soxor kel de csak iszik vagy cumi és alszik is.Arról nemis beszélve hogy másfél órát fekszem mellette este mire elalszik.Nappal kevesebbet.Fogalmam sincs hogy mit csináljak.Ilyenkor alvás helyett csak beszélget elmondja ami aznap történt.Én pedig csak csinálom hogy alszom.

Ötleteket várok hogy ki mit tenne?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld kifárasztani napközben.

Nem jön foga? Akkor alszanak nyugtalanul.

Vagy száraz levegő?

Ha nagyon fáraszt az altatás, szoktasd át, hogy egyedül aludjon. nem tudom hogyan kell, 9 és fél éve altatok.

2012. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ennél jobban kifárasztani?Kint vagyunk délelött és délután is.Ittbant rengeteget játszunk.

16db foga van.

Énsem tudom hogy lehet megtanítani egyedül aludni de engem az nem zavar csak ne másfél órát kelljen:-)Máskor 5perc alatt elaludt.

9és fél év?:-0

Elismerésem!!!:-)

2012. okt. 16. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Lehet,hogy kegyetlennek tűnök,de keltsd reggel 7:30-8:00 között és legkésöbb 13:00-kor rakd le aludni és 15:00-kor keltsd fel. Este 20:00-20:30 között fekvés. Nálunk bevált és így van egy kiegyensúlyozott klassz kis napirendünk.Annyiban más a mi helyzetünk,hogy bölcsibe jár a 23-hónapos lányom.Ìgy nimcs mese reggel kelni kell,ott megvan a napi menetrend. Hétvégén is tartjuk a

délutàni odőpontot alvásnàl és azóta van rend az életünkben. KITARTÀS!!! :)

2012. okt. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minálunk is igy van mint az utolso irta annyiba változott hogy 11kor döl ki és egykor ébred este fél 9 kor alszik
2012. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte pontosan az én gyerekemet írtad le:D

Csak én nem altatom magam mellett, hanem a saját ágyában alszik el egyedül.Illetve az utóbbi 2 hétben nem, mert hasonló gondokkal küzdünk:D

Remélem megoldódik a dolog, én is hasonló tippeket kaptam mint te:)

2012. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!