Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még ilyen tájékozatlan...

Van még ilyen tájékozatlan anya, mint én, aki nem tudta, hogy a héten oviszünet van?

Figyelt kérdés
Elvittem a gyereket oviba...nincs kiírva sehol, hogy szünet van, mert hogy az iskolában is ilyenkor van, tudhatnám. Az összes áthelyezett munkanapot megkérdezték, ezt meg nem. Nem kellene kiírni??

2012. okt. 29. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mind szülőin volt róla szó, mind egész múlthéten kérdezték, hogy akkor most megy -e a fiam vagy sem, mert összevont csoport lesz.

Egész múlthét erről szólt a fiam ovijában.

2012. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jegyzeteltem szülői értekezleten, de semmi ilyesmiről nem volt szó, beírtam volna a naptárba
2012. okt. 29. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. nincs oviszünet, csak a csökkent gyereklétszám miatt összevont csoportok, de erről mi is tudunk már vagy 2 hete. Nem is tudom, hogy oviban tarthatnak-e őszi szünetet.
2012. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, mondták, hogy otthagyhatom, ha akarom, van 30 gyerek a 200-ból, de előre kellett jelezni, ha kér valaki ügyeletet. Minden szirszar különórát kiraknak, ezt meg nem.
2012. okt. 29. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs szünet!Csak a négynapos hétvégén nem lesz ovi.
2012. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk sincs szünet,csak csütörtök pénteken.ki volt írva az ajtóra,mindenki láthatta

nem tudom honnan tudhatná az,akinek nincs sulis gyereke

ki kellett volna írni,vagy szólni kellett volna

és hova tetted a gyereket?

2012. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs szünet, még összevont csoport sem, mikor vittem reggel a lányomat már több, mint a fele csoport bent volt.

Ha áthelyezett munkanap van, akkor arról kitesznek egy kérdőívet, amit mindenképp alá kell írni, hogy igen, vagy nem, így látják, hogy ki az aki nem kéri, vagy ki az, aki nem vett észre a papírt. Ha így tettek volna nálatok is, akkor időben kiderült volna, hogy van olyan szülő, aki nem is tud a szünetről, azoknál külön rá kellett volna, hogy kérdezzenek, szerintem. Nálunk legalábbis így csinálják.

2012. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és csak te vitted a gyereket?vagy más szülővel is találkoztál?
2012. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ügyelet van. Teljesen nincs zárva az ovi.
2012. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az áthelyezett munkanapos papír nálunk is megvolt. Szünetes nem. Egyébként a nyílt napot is csak onnan tudtam meg, hogy felhívtam őket, mert bent volt egy cetli arról is, hogy van nyílt nap. Se újság, se szórólap, se meghívó, se kinti ajtóra/ablakra nem írták ki. Másik ovi meg meghívót küldött. A gyereket hazavittem, nem gond, csak jobb lett volna, ha szólnak. Jövőre már rutinos leszek.
2012. okt. 29. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!