Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a 3éves kislány...

Mit tegyek, ha a 3éves kislányom borzasztóan válogatós? Csak forgatja az ételt a szájában és nem nyeli le, inkább kiköpködi.

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem dolgozni és a nagymama vigyáz rá,olyan válogatós lett a csemetém.Szóltam már anyumnak ne kényeztesse annyira,de ő azt vallja ,hogy a nagymama azért van ,hogy az unokát kényeztesse.Mostanában inkább anyósom vigyáz rá,de ki van tőle borulva,hogy semmit nem hajlandó megenni .Örökké a palacsintát és a süteményt követeli,kiabál velünk és hisztizik.Nem tudom mi lesz vele ,mert az ovodában ezt nem fogják díjjazni.Nemsokára el kezd járni oviba,szóval kicsit félek.
2012. okt. 31. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az óvodában változni fog ez biztos! Ott nem fognak neki külön főzőcskézni!

Az is lehet hogy jó irányba fog változni,jót tesz neki majd a közösség. Anyukád elrontotta,nem a gyerek tehet erről hogy válogat. Persze hogy nem érti miért nem ehet mindenhol édességet,ha a mamánál mindig azt kapott amit akart!!!

2012. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor a gyerek márpedig nem kap mást. Pláne ha valóban tudom, hogy szereti az adott ételt. Bár a mamáéknál van palacsinta meg egyéb dolog amit ő kitalál a nem kellő étel helyett, otthon nincs. Ha nem eszi, akkor éhesen játszunk :) Hidd el, nem megy sokáig. hamar ráfanyarodik arra, ami kis idővel hamarabb nem kellett.
2012. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!