Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 86-os méret felett más is...

86-os méret felett más is nehezen talál ruhát a turiban a gyermekére?

Figyelt kérdés
Eddig simán meg tudtam szinte minden ruháját venni a turiban, most viszont alig találok a kisfiamnak vmit, pedig több turiba is járok, árucserekor is.
2012. nov. 1. 07:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerős. Most az őszi/téli ruhatára nagy része új. Egyszerűen nem találtam olyan ruhákat, amik jó állapotban vannak, és jó áron is. Még a TeszVeszen se, mert ami szép, és jó állapotban van, az marha drága, akkor már veszek újat. Ami jó áron van, az meg olyan is.
2012. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert 86-s szám felett már ti is érezhetitek hogy sokkal lasabban nöl a gyerek.


Lányomnak tavaly télen 86-t vettünk, akkor még nagy volt rá. Most 92-t veszünk, de a tavalyi cuccok közül simán jó rá minden még.


Èn nem turizok, de kapok családtól használtan, eddig zsákszámra kaptuk, most néha néha kapok 1-2 darabot.

2012. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez van sajnos. Az ekkora méretnek már van ideje elhasználódni, ez lehet az oka. Én sem örülök neki, mert rengeteget turiztunk. :)
2012. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

86-92-es méretet még újban is nehezen találok, mert elkapkodják. A C&A-ban kerestem 92-es cuccot, gondoltam, levásárolom az utolsó kuponomat, egy darab 86-os pizsamát találtam.

Ennél a méretnél megállnak a növésben egy kicsit, viszont már jönnek-mennek, húzzák-nyúzzák a ruhákat, sokat kell mosni, gyorsan kopik.

Én is ilyen gondban vagyok, alig találok ruhákat a fiamra.

2012. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

IGEN..FŐLEG NADRÁGOT..

újonnan meg 3500 pl. a te

2012. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bocs elküldtem...

szóval pl.3500 a tescoba..

2012. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, 98-as méret fölött meg szinte már megáll az élet :)

De komolyan: pl. egy jó állapotú, szép és divatos, nem kínai műszálas 116-122-es fiú kabátot/overált annyiért adnak pl. a Teszveszen, amennyiért már szinte újonnan is meg lehet venni. Vmelyik nap 12e-ért kelt el egy 2 részes szett, használtan! Ha ehhez még hozzászámolom a kb. 1000 Ft-os pk-t, akkor már inkább megéri kicsit többért vadiújat venni, amire garancia is van...

2012. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, a turkálókat meg pont azért nem szeretem, mert tele van a keselyűként viselkedő kereskedőkkel, akik azonnal rávetik magukat a jobb cuccokra és a magánembereknek meg nem marad semmi...
2012. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az en lanyom sokaig 86-ost hordott, a 92-est "atugrotta", most meg mar 98-as es 104-es ruhakat hord. Szerintem ez gyerek (genetika) fuggo, ki mennyit "marad ugyanabban a meretben".

Probaltad mar a Hada turit a Rakoczi uton a Keleti fele? En ott nemreg nagyon jo dolgokat turiztam a lanyomnak 92-es merettol felfele es mind oszi-teli ruha.

2012. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor nem vagyok egyedül. Kedves utolsó: Igen, én is utálom, hogy 2-3 zsákkal összeszedik a jó cuccokat és akkor nekünk mi marad... Családból nem kapunk semmit, mert csak 1 gyerek van (akinek a ruhái pont jók lennének, csak nem adják ide).

Így marad a turi (bár mostmár az se)és nézni az akciókat (Tescoban most van/volt 30 %-os akció a ruhákra)+ drágán megvenni a holmikat.

2012. nov. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!