Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi legyen az éjszakai és...

Mi legyen az éjszakai és délutáni pelussal?

Figyelt kérdés
Kisfiam már nyár eleje óta "szobatiszta".De csak nappalra.Sajnos alvás idő alatt(du.és éjjel)nem mertem még levenni róla,mert legtöbbször ilyenkor kakil.Néhányszor sikerült már bilibe,wc-be is,de legtöbbször a nagy dologgal megvárja a pelust.Attól tartok teljesen megszokja ezt a kényelmes módszert,hogy kaki a pelus időben.Mit tegyek?Jó,ha egyszerűen holnaptól nem kap többet?ja,most 28 hónapos.

2012. nov. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne adj rá!

meg kell tanulnia hogy a bilibe/wc-be kell.


mielőtt letennéd aludni pisiltesd meg és akkor a bepisilés elkerülhető.illetve éjszaka 1szer keltsd fel pisilni.én így csinálom a lányommal pedig már bőven elmúlt 3 éves,de nem merem egész éjszaka pisilés nélkül hagyni mert akkor néha előfordul hogy bepisil hajnalba.

2012. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi még, én azt mondom. Örülj neki, hogy már nappalra szobatiszta. Ha most leveszed róla a pelust, és bekakil/pisil akkor esetleg frusztrálhatja a dolog. Mivel olyankor még pisil/kakil így nem áll készen a teljes szobatisztaságra.
2012. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


bocsika csak most jutott el az agyamig hogy 28 hónapos. :)

akkor tényleg nem gond ha alvásnál van rajta pelus. :)

majd egy pár hónap és akkor esetleg a délutáni pelusról leszoktatod aztán mad idővel az éjszakairól is.

2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 29 hónapos és ő is csak nappalra szobatiszta. Alváshoz még mi is pelusozunk. A kakilni ő is az esti pelusba szokott így kétszer cserélek pelust este. Nálunk is volt már, pont a napokban hogy leült pisilni és kaka is volt a bilibe nagyon megdícsértem érte.Sz.tem is kicsik még a teljes szoba tisztaságra nem szabad erőltetni semmit.Eljön mindennek az ideje én nagyon örülök,hogy legalább nappal nem kell már a pelus. :)
2012. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi csak 25 hónapos elírtam.
2012. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!