Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereknek alváshoz füldugó? A...

B.Nikol kérdése:

Gyereknek alváshoz füldugó? A zajok miatt!

Figyelt kérdés
Kertes ikerházban lakunk anyósékkal! Külön bejárat stb.: Felső - alsó szint van elválasztva! Sajnos ők korán kelnek, és mivel nem teljesen hangszigetelt a ház és sok-sok ajtóval rendelkeznek (amelyet csapkodnak) illetve a székek húzogatása stb.: Már szóltunk többször és amennyire tudnak csöndben maradnak, de mégis jön fel zaj bőven! A kicsim jól viseli, én már kevésbé! Szerintetek adhatok a kicsinek füldugót, hogy ne keljen félnem attól, hogy felkel a zajokra reggel? Csak estére, a délutáni alvásnál nem használnánk! Szerintetek lehetséges lehet? Vannak már nagyon jó légáteresztős gyerek füldugók!
2012. nov. 2. 20:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja nem írtam, hogy 3 évesről van szó!
2012. nov. 2. 20:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De azt írtad, a kicsi jól viseli,csak Te nem.Akkor miért akarsz neki füldugót?
2012. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj! Erre a világra szülted a gyerekedet. Ott bizony zajok vannak, szomszédok, stb. ha teljes csendben nőne fel, később megőrülne a "hülye somszédoktól"...vele szúrsz ki. és lehetőleg előtte te se panaszkodj ezen, mert az is ragadós. Ezek azért nem fúró, és hasonló extrém zajoknak tűnnek, csak az élet velejárói.
2012. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nagy marhasag lenne....
2012. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint írta nem zavarja, tehát teljesen felesleges. Én panelban lakom a 2 gyerekemmel, na ha ide nem kell füldugó, akkor oda sem. Sőt a kisfiam 6 hónapos koráig hasfájós volt, tehát rengeteget sírt, még sem kelt fel egyszer sem a nagyobbik, ő volt egyedül aki nyugiban aludt. Reggel frissen, üdén kelt.
2012. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
:D
2012. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereket nem zavarja, akkor minek akarnál neki füldugót adni?!?!? Teljesen felesleges.
2012. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak téged zavar. Vagy ő is mondta már, hogy zavarja?

Amúgy mikor kelnek az öregek? A kicsi nem jár még oviba? Lehet, hogy nem is akkora nagy probléma, hogy ébred...

...ébredt már egyáltalán ezekre a zajokra?

2012. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jégtánc ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges,későbbiekben zavart okozhat.Nem biztos de előfordulhat hogy majd ha nagyobb lesz,pont emiatt nem tud majd aludni .Mi panelben lakunk,ráadásul kereszteződésben.Gondolhatod.... Éjjel nappal szirénázás,éjjel fékcsikorgatások,gázfröccsök.... Nem messze a vasút,a HÉV....Lányomat egyáltalán nem zavarja..
2012. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen én is csak elgondolkodtam, mert azért fel-fel ébred esténként és arra gondoltam a lenti wc-ajtó csapódása miatt! Még nem ovizunk, csak jövő tavasszal! Egyébként reggel 7-8 fele szokott kelni! Anyós és sógornő 6.30-kor kelnek! De após reggel 5.30 fele jön haza és az is zajjal jár, illetve a kicsi apukája is akkor megy el dolgozni! ( de ő nem csap zajt) Nyáron ment neki a ventilátor (a meleg miatt is meg alapzörejnek) és mintha jobban aludt volna emiatt, de lehet, hogy már ezt is beképzelem! Na mindegy, köszönöm!
2012. nov. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!