Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Omega3 ÉS multivitamin?...

Omega3 ÉS multivitamin? Melyik ez a készítmény? Még a tv-ben is reklámozzák, nem jut eszembe a gyártó! Te miket adsz a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Most kétfélét kap a lányom, egyik nap Multitabs Immuno Kid, másik nap Béres Actival Kid Omega3, jó lenne egyben adni neki.

Ne írjátok, hogy egyen halat, zöldséget, stb, nem jókedvemben adok neki bogyókat, egyszerűen nem eszi ezeket.


2012. nov. 6. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Rákeresve megtaláltam pl. ezt:

[link]

2012. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, ez nem jó, ez is két külön dobozban van.
2012. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem supradin kids re gondolsz? Jó drága de egyben van a kettő. Bár gondolom ha a multitabs immunot meg tudjátok venni akkor mégsem olyan drága. Ezt most nem rosszindulatból írom, hanem tényként.

Én fiam Jutavit multivitamint szed Jutavit omega 3-mal. Az ugyanis nagyon olcsó.

2012. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most tényleg a supradint reklámozzák,én is vettem,de alig vártam,hogy elfogyjon,mert a 4 éves fiam képtelen volt elrágni,mert nagyon kemény.A 8 éves fiamnak sem jött be,ő is csak kínlódott vele.

A kicsinek csak béres cseppet adok c-vitaminnal,a tesó egyik nap multitabs immuno kids-et kap,másik nap pedig a béres actival kisd omega3-at.

2012. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor maradok az eredeti felállásnál :)

Köszönöm Mindenkinek!

2012. nov. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!