Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjátok meg a gyermeke...

Sz.Daniella kérdése:

Hogyan oldjátok meg a gyermeketek ha mindkét szülő korán reggel dolgozik?

Figyelt kérdés
3,5fél éves,bölcsis a kisfiam,a férjem reggel fél3-kor megy dolgozni.Talán átvihetem a nagyiékhoz(ők nem tudnak átjönni)de reggel 5-kor kellene kelnie a kicsinek.Ez talán nem tenne jót a fejlődésének 3,5évesen,meg a szívem szakadna meg olyan korán kelteni.Vegyek fel babysittert csak reggelre?Nagyon nehéz munkát találni,és nem tudom mit tegyek?Keressek más munkát?
2012. nov. 13. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak akkor hívj hozzá reggelre 2 órára vaklakit aki el is viszi oviba.Bébiszitter ,szomszéd néni akiben megbízol.
2012. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok kicsinek kell akkor kelni, nem véletlen, hogy bölcsibe mar 6- tol be lehet vinni őket...
2012. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szomszéd van így, csak ő egyedül neveli a két gyerekét, és minden 2. héten korán megy munkába (6-kor indul). Ő is felvett egy főiskolás lányt bébisitternek, ilyenkor ő ébreszti a gyerekeket, és viszi őket oviba, iskolába.
2012. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz attól ha korán kel!

Nálunk is nagyon sokan viszik a gyereket 6-ra Oviba, Bölcsibe, heti 3x én is!

Sőt, a bölcsiben a gondozó néni aki 6-ra jár, viszi magával a fiát, együtt mennek dolgozni, mert neki is a férje 4- kor már elmegy otthonról!

2012. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3/4 6-kor keltem a 3 évesem minden nap, semmi baja nincs tőle.
2012. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat!
2012. nov. 13. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányaim is 6ra mennek oviba. Ehhez negyed 6kor keltem őket. Viszünk reggelit, amit ott esznek meg a daduskával. Délután 3ra megyek értük. Viszont este 8kor szigorúan alvás van.

Egyetlen hátránya van, hogy hétvégén is pattan ki a szemük reggel negyed 6kor :-D

Ők ezt már megszokták.

2012. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Most gyes-en vagyok. Nekem majd 6ra kell járnom dolgozni,akkor gyerekeknek 4kor kell felkelniük! :( Ha van olyan ovoda ahol 5kor nyit! Majd utána kell járnom! :(
2012. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk szerencsére csak alkalmanként van ilyen, ilyenkor az öcsém exbarátnője jön át, ő már születése óta ismeri a lányunkat, nagyon szeretik egymást.

Nem fizetünk neki, az anyukája beteg és mi váltjuk ki a gyógyszereit EP-kártyára, ez havonta 5.700 ft.

2012. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát itt ha akarnám se tudnám hatra vinni, sajnos csak 7 kor nyit az ovi....
2012. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!