Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, ha a bölcsiben...

Az normális, ha a bölcsiben délelőtt nem iszik a gyerek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kislányom sajnos nem issza meg a vizet, ha nincs más délelőtt, szerintetek érdekli őket, hogy ivott-e 4 órán keresztül? Van, hogy Anyukám tud érte menni, ő mondta, hogy hazafelé van hogy fél liter innivalót is megiszik...

Reggelire kakaót kap, és amíg beviszem cumisüvegből kb. 2 dl-t iszik. Hétvégén rendesen iszik.


2012. nov. 26. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad rá a vízre. Az nem normalis, hogy egy bölcsődes nem iszik vizet. Mit gondolsz, talán a gondozono majd gyumolcslevet hord be a gyerekednek?
2012. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Mit iszik víz helyett? Azt nem engedik meg, hogy otthagyj egy palackot, az italával?

(Tényleg kár, hogy nem issza meg a vizet, pedig nagyon fontos lenne neki, de ezt gondolom, te is tudod.)

2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit tudnak csinálni? Vagy megtanulja hogy ott víz van és megissza, vagy majd iszik otthon. Ennyi. Ez a te hibád, nem a bölcsié.
2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, az üzenet elküldése után jöttem rá, mekkora butaságot írtam; nem fogják megengedni neki, hiszen akkor minden gyerek követelné a sajátját.


Tényleg meg kellene próbálni rászoktatni a vízre.

2012. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Vizezett almalevet és szörpöt kap, illetve teát.

Szinte sejtettem, hogy lesz aki kioktat...gondolhatjátok, hogy próbáltam már megszoktatni a vízivást-nem egyáltalán nem issza, csak néha fogadja el.

2012. nov. 26. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ez vicces, szegény gondozono tehet arról, hogy elkényeztetted a gyereket es nem iszik vizet.....
2012. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd megússza, ha nem kap mást. Ennyi.
2012. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megissza, nem megússza.
2012. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a mi bölcsikben van egy kissrác, akinek mindig ott lóg a teás cumisüveg (3 éves, fogai feketére rohadtak, na mind1) és abból iszogat egész nap. Kérdezd meg a gondozónőket, hogy nálatok mit engednek és mit nem. Amúgy a mi bölcsinkben teát kapnak a gyerekek napközben.
2012. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, hogy otthon szépen fokozatosan egyre hígabbra csinálod a szörpöt, teát, stb.- t, hátha így hozzászokik a kevésbé édes, ízes innivalóhoz és szép lassan a vízet is elfogadná.

Mert az valóban nem jó, hogy nem iszik egész délelőtt és hogy nem fogadja el a vizet:(.

2012. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!