Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Száraz, piros arcot mivel...

Száraz, piros arcot mivel kenitek?

Figyelt kérdés
Hidegtől van, téli ekcéma féleség. Már annyi mindennel próbálkoztam. Nektek mi vált be?
2012. dec. 7. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
unguentum infantum popsikrémet tezsek rá vagy gabi testápolot
2012. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Sudocream-mel. Semmi másra nem vált be, de erre igen. :)
2012. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tűz piros neki kétoldalt az arca. Ezeket próbáltam már, de nagyon köszönöm.
2012. dec. 7. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Én körömvirág krémmel kenem be vékonyan, este. Általában 2-3 naponta elég bekenni, mikor látom, hogy újra kiszáradt és piros.
2012. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász írt fel zsírozót, az nagyon jó. Most egy karbamidos puhítót kaptunk, ma reggel próbáltam először, mert tegnap lett kész. Olyan 25-30 percet sétáltunk a buszig reggel 8-kor (fagyott nálunk), és most nincsenek a kis "rózsák" az arcán. Remélem, beválik, nem csak "az új söprű, jól söpör!"
2012. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:
Grönlandi fókazsírral.
2012. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Neogranormon cinkoxidos popsikrémmel, jó zsíros, hidratálja a bőrt. Bekenem, mielőtt kimegyünk és nem szárad ki az arca.
2012. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mezei Nivea krém.

A lányomnak rettenetesen kiszáradt a kézfején a bőr, úgy, hogy még ki is sebesedett. Semmi nem használt (még a gyógyszertári csodaszer sem), a Nivea helyretette 4 nap alatt.

A pofira is ezt kenem, a 4,5 évesnek és a fél évesnek is.

2012. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Shea vaj!!Csodákra képes! :) A fiamnál is ezt használom,ugyanilyen volt az arca addig,még ki nem próbáltuk a shea vajat.
2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Tudom, nekem is ez volt az egyik ötletem. Nálunk nem volt túl jó. Bár lehet rosszat is vettem, mert nagyon kemény, és nagyon darabos volt, tehát még a használata se egyszerű. A körömvirágot még nem próbáltam. Hátha.
2012. dec. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!