Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kivettem a kiságyrácsokat-nem...

Kivettem a kiságyrácsokat-nem alszik a gyerek, most mi a teendő?

Figyelt kérdés
Láttam,vannak hasonló kérdések az oldalon:)Én 2 hete kénytelen voltam kivenni a kiságyunk néhány rácsát,ugyanis a fiam a tetején ücsörgött folyton.Gondoltam amúgy is itt az ideje(2és fél éves)lassan beruházni ifj.ágyra.Na de azóta nem igen alszik ebéd után.Megjegyezte,ki nem jön,de annyira szabadnak érzi magát,hogy eszébe sincs aludni.Most mit csináljak?Januártól bölcsit kezdünk,mi lesz,ha ott sem alszik?

2012. dec. 7. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A bölcsiben aludni fog, ott viszi a birka szellem.

Otthon, ha nem nyűgös, akkor pihenjen, nem kell aludnia. Az én lányom is 2,5 évesen szokott le a nappali alvásról.

2012. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányom a bölcsiben alszik, itthon meg nem. Nem az ágy miatt, mert az régóta megvan. Most épp ilyenje van. Itthon csendes pihenőt szoktunk tartani.
2012. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!