Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pro+Kid probiotikum vagy...

Pro+Kid probiotikum vagy Protexin Junior probiotikum? Melyik a legjobb szimpla immunerősítésre? A két készítmény közül Ti melyiket ajánlanátok a fiamnak? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam nagyon beteges. Tavaly szeptemberben kezdte az ovit, az első hónapot végig is járta betegség nélkül, onnantól kezdve viszont állandóan lebetegszik. Idén februárban megszületett a kistesó, nyáron nem mehetett oviba a nagy. Szeptemberben elvittem, járt 3 napot, utána 3 hétig iszonyatos középfül gyulladása volt. Novemberben kivették az orrmanduláját, most december első hetében vittem oviba, és 4 nap után ismét lebetegedett.

Megvettem már mindenféle immunerősítőt, vitamint, gyümölcsöt, zöldséget eszik rendszeresen, mégis olyan kis gyengécske az immunrendszere. Arra gondoltam, hogy -mivel az immunrendszer egészsége az alsó béli tájék normál működésével függ össze- csinálok egy probiotikum kúrát nála, hátha ez segítene.


Köszönöm a segítségeteket!


2012. dec. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szintén 4 éves fiam van. Nekünk a doktornőnk a Multitabs Immunokidjét vagy az Immunotrofinát ajánlotta. Mindkettőben vannak probiotikumok is.
2012. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves, allergia miatt kimondottan rossz összIgE számmal. Isoprinosine-t szed és 10 napos Protexin kúrát csinálunk minden hónapban.
2012. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 éves fiam tavaly a legbetegesebb gyerek volt a bölcsiben. Túl vagyunk egy Ribomunyl kúrán, most Bonolact Pro-Kidet adok Neki, meg Grapefruit mag cseppeket, és már sokkal jobban bírja, fél év alatt csak egy antibiotikum kellett, és ha beteg is, hamarabb gyógyul, remélem így is marad!
2012. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!