Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik vezető beosztásb...

Anyukák, akik vezető beosztásban dolgoztatok szülés előtt, mennyi ideig maradtatok otthon gyeden/gyesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2008. júliusa óta vagyok itthon, 2008. szeptemberében született a fiam. Ez év februárjában megszületett a kislányom, vele már nem tervezem a 3 év itthon maradást, mert be fogok dilizni! :)
2012. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem 7. hetén elöntött a vér, ezért végig táppénzen voltam és feküdtem. Most 4 hónapos a kislányom. Amúgy 6 évet vártunk rá és kezelésekkel lett, bár ez nem tartozik ide. Ameddig csak lehet itthon maradok és remélem lesz még több babánk is. Az én karrieremnek ezzel tudom, hogy annyi, de már nem is érdekel.
2012. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nehez..... Nem tudom hogy fogom birni, kislanyom 19 hos, mar ketszer hivtak a munkahelyemrol, hogy menjek vissza... De meg nem erzem ugy, mert tudom, hogy hajtos lesz, sokat kell dolgoznom, a kislanyomra tizedannyi idom lenne, mint most. En korainak tartom meg... Majd ha oviba megy. Nem akarom, hogy az en onzosegem miatt o seruljon. En nagyon dolgoznek mar....
2012. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nekem olyan munkahelyem van, ahová bejöhet velem a lányom. még csak 7 hónapos, de egyszerűen képtelenség, hogy ne dolgozzak. napi négy órát vagyok bent, ő olyankor ált. alszik, utána megyünk együtt haza.

1 hónapja jöttem vissza, de eredetileg is úgy volt, hogy 1-1,5 év után a barátom marad otthon vele

2012. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt, mikor vissza kellet volna mennem. Megoldottuk, hogy itthonról dolgoztam 17 hónapos koráig, mert akkortól vették be bölcsibe.
2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint helyettest találtam, eljöttem. Ez volt a 20. héten. Két évesek múltak az ikrek, jön a harmadik. Úgy tervezem, hogy ha a kistesó oviba megy, akkor megyek vissza dolgozni. Nekem most ők a legeslegfontosabbak.
2013. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos volt a lányom, amikor visszahívtak.

Kettős érzéseim voltak ezzel, egyrészt már kellett a felnőtt társaság és kizökkenés az otthoni létből, másrészt lányom ekkor egyre és egyre aranyosabbá vált, rossz volt elválni tőle.

Most 26 hónapos és mindketten megszoktuk már a dolgozó anyuka szerepét, sőt így ha vele vagyok, talán még maximálisabb anyuka tudok lenni, mint napi 24 órában. :)

Ha lesz következő babám, akkor amíg lehet itthon leszek vele, mert akárhogy is nézem, a vele töltött idő ajándék, és soha nem tér vissza.

2013. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor a gyerekek 14 hónaposak voltak, akkor mentem vissza. A gyedem még nem járt le. Gyesre biztos nem tudtam volna itthon maradni, viszont akkor már nagyon hívtak vissza, és olyan volt a gazdaségi helyzet (azóta is olyan), hogy ha nem megyek vissza, akkor nem biztos, hogy sikerült volna megfelelő munkát kapnom. A gyedből sem jöttünk ki, hónapok óta a megtakarításokból kellett kiptolni a havi kiadásokat. Nálunk csak én vagyok, az anyagiakat is nekem kell biztosítani, nincs férjem, aki eltartana, ez van.

A nagyszülők nyugdíjasok, ők sokat segítenek (nem anyagilag, hanem időben).

2013. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!