Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinél délutáni alvás...

Van akinél délutáni alvás után jön a Jézuska?

Figyelt kérdés

Nagyon agyalok, hogy mikor kerüljön az ajándék a fa alá. Egy játékkonyhát kap, ami elég nagy dobozban van. Nálunk mindig a vacsora után jött a Jézuska, ezt szoktam meg. Most is így csinálnám, de nem tudom hova rejtsem addig az ajándékot és hogyan csempésszem a fa alá, amikor már ébren van. Jelenleg a pincében van. A fát akkor díszítjük, amikor délután alszik. Az úgy jó ha felkel és meglátja a fát és egyből alatta az ajándékot? Legalább többet tud vele játszani estig.

21,5 hós


2012. dec. 21. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp ezért jön reggelre, így tud egész nap játszani. Délutáni alvás utánra csak a fa érkezik (angyalok hozzák), együtt díszítjük, aztán este még csak a fában gyönyörködünk. Reggelre, mire felébred, már az összes ajándéka a fa alatt lesz.
2012. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt eddig is,most is így lesz az ajándékozás.Én a fát apával 23-án este fel szoktuk disziteni,annak már reggel örülnek :-),az ajándékokat du ha felkelnek találhatják meg alatta,hogy élvezhessék is.
2012. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minálunk mindig a délutáni alváskor díszítjük a fát, és mikor felkelnek már ott van az ajándék is.
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van. Mindig a délutáni alvás alatt díszítem a fát, tehát mire felébred, ott a fa és alatta az ajándékok. Annyival jobb lenne este, hogy akkor a sötétben jobban érvényesül a díszítés, gyertyák, csillagszórók, így meg a délután 3 órai napsütésben nem annyira látványos. De így tényleg ott az egész délután a játszásra.
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24-én délelőtt együtt díszítjük a fát, alvás után gesztenyepürézünk és a fa alá csempésszük az ajándékokat, amit uzsi után találnak meg.
2012. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi délelőtt együtt díszítjük fel a fát a gyerekekkel.

Ebéd után alvás, közben odakerülnek az ajándékok. Amikor kijönnek, boldogok és játszanak estig.

2012. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Délutáni alvás után lesz ott az ajándék.


Kislányom is játékkonyhát kap, már összeszereltük, ne kelljem türelmetlenül álldogálnia, amíg ott előtte rakjuk össze:-). Ti este fogjátok összerakni?

2012. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gabszem ***** válasza:
Nálunk ebéd után fog jönni, mert délutáni alvás után megyünk át anyósékhoz karácsonyozni, Így délelötti alvás alatt feldíszítjük a fát és ebéd után megkapja az ajándékokat, így délután tud vele kicsit játszani.
2012. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is alvás alatt lesz ebéd után a díszítés,és a játék is akkor kerül alá.Este édesanyáméknál lesz együtt a család .
2012. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) Nekem ez kicsit fura, de új hagyományokat kell teremteni :)

A miénk valószínűleg vmi egyszerűbb konyha, mert ez egyben van, nem kell szerelni :) A matricái voltak külön, azt tegnap ragasztotta fel a férjem rá. A sütő elejét, a főzőlapot, meg nem tudom még miket :)

2012. dec. 21. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!