Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilésnél a kisfiuknak hátra...

Pisilésnél a kisfiuknak hátra kell húzni a kukacukon a bőrt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem.2 éves kor előtt semmikor,utána is csak tisztálkodások alkalmával.
2013. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pisilésnél nem. Este fürdésnél azért nem árt... igaz, hogy némelyik doki nem ajánlja 2 éves kor előtt, hogy hozzányúljanak a szülők a gyerkőc kukacához, de sajnos ha itt a gyk-n körülnézel, ilyen témában, csak rossz tapasztalatokat olvastam eddig. Akik nem húzták hátra két éves korig a bőrt a kukacon, ott doki általi felrántás vagy rosszabb esetben műtét lett a vége.

Mi 4 hónaposan kezdtük el kisfiamnak, mindenféle rángatás, feltépés, berepedés nélkül 2 hét alatt totál hátrament a bőr, és ez azóta is így van (3 éves elmúlt).

2013. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kérdést! :(

Nagyobb, 3-4 éves vagy idősebb kisfiukra gondoltam, akiknek már feljön a bőr rajta.

Olvastam, hogy így kevésbé tudnak a kórokozók megtelepedni rajta.

2013. jan. 5. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pisiléskor. Este fürdéskor kell felhúzni.
2013. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!