Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire durva a 15...

Tényleg ennyire durva a 15 hónapos oltás, mint ahogy itt írják?

Figyelt kérdés
15-én megyünk de kicsit félek! Mindenkinél jelentkeznek mellékhatások?
2013. jan. 4. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem jelentkeztek mellékhatások, de az is igaz, hogy egyik oltásnál sem.

Az előzőeknél volt nálatok valami?

2013. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem volt a fiamnak.
2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak semmi baja nem volt még hőemelkedés sem,ahogy egyik oltásnál sem szerencsére!:D
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon tartottam tőle, de semmi komoly nem volt. Oltás után 2-3 nappal volt hőemelkedése a kisfiamnak, egy-két napig.
2013. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves kisfiamnál semmi gondot nem okozott mikor kapta. Nem is izgultam most, hogy a tesót kellett oltani. De sajnos nàla nagyon durva napok jöttek az oltás után. Nagyon magas láz, alig tudtuk csillapítani, pedig amúgy a Panadol szirup 10 perc alatt levitte neki, ha volt is láza. Aztán tiszta kiütés lett, de szegénykém a feje búbjától a lába ujjáig mindenhol.

Azt mondta a védőnő, ha a 8. napon jekentkezik a láz, akkor szokott ilyen durva lenni. Nekünk sajnos így lett. És a kis barátoknál is nagyon durva volt. :(

2013. jan. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszerre kapta a Prevenar-ral, így eléggé belázasodott, sajnos.
2013. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál nem volt semmi mellékhatása, de neki soha nem is volt egyik oltásnál sem, pedig már 2,5 éves, az oltások jó részén túl van.
2013. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hű, érdemes volt kiírni a kérdést! Köszönöm a sok hasznos hozzászólást:-)!

Eddig egyik oltásnál sem volt semmi! A nagynál sem, igaz akkor még máshogy oltottak (8 éves). Akkor és most a kicsinél is minden oltásnál javasol a védőnőm egy fél kúpot estére. Eddig megúsztuk mind a kettőnél mellékhatások nélkül. Remélem ezután is szerencsénk lesz:-)!

2013. jan. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!