Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilire szoktatás? Ki hogyan,...

Bilire szoktatás? Ki hogyan, mikor?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szio minden héten egyzser ráültettem , rendszerint sirással végzödöt vagy 1 órán át ült majd felált és bepisilt. 2.5 éves volt mire egyik héten ujra ráültettem és belepisilt. egész nap pelus nélkül szaladgált és ráült kérés nélkül a bilire

Másnap kapott nadrágot(bugyi nélkül) pár nap baleset volt de nem sok . hétvégére kapott bugyit nadrágot, és még azon a héten már ágyba se pisilt be

November 3 án kezdtem el és a mai napigkopp opp balesetmentesek a nappalok és éjszakák.


ne eröltesd

hetenként probáld

dicsérd meg

és ne te akard hogy szobatiszta legyen hanem ö és pár nap alatt rá lehet venni

2013. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 éves 3 hónapos volt mikor levettem a pelust nappalra (otthonra)

2 hétre terveztem első körben. persze többnyire mindenhova pisilt csak a bilibe nem :) sokat kérdezgettem, gyakran ráültettem, aztán pont 2 hét után gondoltam ez a nap lesz az utolsó, aztán pelust visszaadom. na attól a naptól szobatiszta, nem akarta a pelust, inkább bilibe pisilt onnantól :D

aztán mikor már szépen szólt, a hosszabb sétákhoz is levettük, akkor már nyár volt, így könnyebb volt. 1x pisilt be a játszótéren, nagyon szomorú volt, azóta nincs baleset

2013. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!