Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek milyen idős...

Szerintetek milyen idős korban szoknak be a gyerekek a bölcsibe legkönnyebben? Általánosságban?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom.

#bölcsőde #beszokik #beszoknak #szoknak be
2013. jan. 13. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem a kortól függ elsősorban. Ha a gyereket az anya nagyon magához szoktatta, akkor nehezen. De ha nem így van, akkor minden nehézség nélkül. Nekem még nem volt kétéves a fiam, de nagyon szeretett bölcsibe járni.
2013. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 hósan adtam be a lányomat, és nagyon szépen beszokott, nem volt semmi irtó nagy hiszti, meg sírás, meg rámcsimpaszkodás..inkább itthon volt sokkalta ragaszkodóbb esténként...

De ez mindenképp gyerek,-anyuka,- és gondozónéni függő sztem...nagyon sok mindentől függ...

Én látom itt a kisebbeket, nagyon nehezen szoknak be, és utána is sírdogálnak nap közben, keserű volt nézni a mi beszoktatásunk alatt, de a kényszer nagy úr sajnos, ha dolgozni kell menni, nincs mese, meg kell szokják...én örülök, hogy csak 2 év felett adtam be.

Amúgy a válaszom, hogy 2 év körül szoknak be a legkönnyebben. :-)

2013. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szinte pont két évesen ment és nagyon könnyen beszokott. De ő egyébként is nagyon szereti a társaságot (előtte a játszótéren is mindig beült a "tömegbe"), illetve nem csak én voltam vele egész nap, hanem apja, nagyszülei is szinte ugyanannyit vigyáztak rá.
2013. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányom 1,5éves volt mikor a bölcsit kezdte volt egy kis sírás mikor már nem mehetem be vele de hamar megszokta.
2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 16 hónaposan kezdte és az első perctől imádta,sose sírt nagyon könnyen bent,kiegyensúlyozott talpraesett gyerek,sose láncoltam magamhoz,már a mamánál is aludt,nagyon nyitott kisgyerek.Nem kortól függ de nyilván sokat számít hogy ha 2,5 évig csak az anyjával volt,teljesen összenőttek,sokkal nehezebb lesz,mintha 1,5 évesen menne.
2013. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém két éves volt, és nagyon könnyen beszokott, és imádja azóta is. Szerintem a két éves kor jó, mert én akkor éreztem rajta, hogy már igényli a társaságot, a gyerekeket. De biztosan nagyon gyerekfüggő is.
2013. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!