Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hó körüli gyerekek mennyire...

22 hó körüli gyerekek mennyire szeretnek öltözni és kimenni sétálni vagy hóban szánkózni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 hós lesz a kislányom. Ha kimegyünk, akkor nagyon segítőkész az öltözködésben, amúgy utál öltözni. Imád sétálni és kint lenni, nagyon tetszett ma neki a hó is, szánkótól kicsit megijedt először, de aztán megkedvelte. A nagy hóban is jól érezte magát, hisztizett mikor be kellett menni.
2013. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Öltözni és sétálni szerintem a legtöbb közel 2 éves utál, de a hóban hemperegni..., na azt szeretik!

A szánkózás meg lutri. Az enyém például tavalyelőtt utálta (akkor volt 2 éves), a közelébe nem ment, most decemberben meg már azt hallgattuk, hogy mikor esik már a hó, szánkózni szeretne.

2013. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Épp tegnap mondtam a páromnak, hogy én nem emlékszem rá, hogy valaha is utáltam volna a havat, de amit a 2 évesem leművel az kész katasztrófa. :)

Tegnap felöltöztettem kiment, meglátta, na azzal a lendülettel fordult is be az ajtón és közölte, hogy sapka, kabát le.

A szánkónak a közelébe sem megy, ha a hó hozzá ér a kezéhez visítva szalad el. :)) Pedig mégcsak nem is lány, hogy ilyen kis kényes legyen. És ráadásul téli gyerek, mikor született, akkor is szakadt a hó :)

Remélem azért változni fog, nekem nagyon furcsa, mert az 5 éves lányom mindig is imádta.

2013. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

22 hós a kislányom

Nem mondom h utál öltözni, de direkt csinálja a balhét. Amikor közlöm h öltözünk, elszalad. Berohan a sátrába. Tehát kb fél óra múlva kezdhetünk öltözni. Folyton elszaladgál közben. Ő már szobatiszta, bugyiban is megyünk le, így azt szoktam csinálni, h bilire kell ülnie a séta előtt, és ott már a fél cuccot ráadom, közben könyvet nézeget. Aztán egyből az ölembe kapom, és öltöztetem tovább. Ilyenkor megül nyugton. De volt h este azért nem mentünk le szánkózni, mert nem akart felöltözni. Persze utána jött volna, de már olyan későn nem mentünk le, amikor ő gondolta. Odalent már nincs gond, szeret a hóban sétálni. Hóangyalkát csinálni. Mindig akar szánkózni, de változó mennyit ül rajta. Inkább keveset szokott. Jobban szeret sétálni, turkálni a hóban, fetrengeni benne. De a feljövetellel sincs gond, mert mondja h elfáradt, v már fázik a keze, mert persze a kesztyűt lecibálja.

2013. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyém is 20 hós szeret öltözni, sétálni és szánkózni is imád.
2013. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22 hós fiam nem szeret öltözködni. Ha mondom, hogy akkor nem megyünk sétálni, megül fél percig, aztán megint eszébe jut valami és elszalad.

Sétálni imád.

Szánkózni nem mondom, hogy nem szeret, de max. 5 percig ül rajta. Azt az 5 percet élvezi. Utána inkább jönne a lábán.

2013. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lányom simán hagyja, hogy öltöztessem. Közben folyamatosan magyaráz, hogy menjünk már kifelé. :)

Szeret kint lenni, szeret sétálni is, szánkózni meg imád. Ma sajnos nem tudtunk menni, mert mire hazajött a bölcsiből, addigra szakadt az eső. Ki is volt borulva szegényem.

2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TKI Ibolya ***** válasza:
az én fiam 21 hónapos.Utál öltözni de a szánkózás nagyon bejött neki!sétálni változó hogy mennyire szereti de motorozni imád.
2013. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 22 hónapos fiam folyton szökésben van, ha készülődésről van szó + mindig nagyon fontos dolga akad. Sétálni nagyon szeret. A havat ő is utálja, hasonlóan ahogy előttem már írta valaki.
2013. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az enyém nagyon nehezen öltöztethető. Mindig mondja, hogy Ő nem megy sétálni és, ha lent vagyunk Ő jön haza, haza kell jönnie. Én nem értem. Mostanában 2 napja lefekszik a sárba, fűbe, útra stb. Lehet azért mert akkor hazahozom ott mégsem fekhet.
2013. jan. 15. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!