Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fésülködő spray-t, ami megkönn...

Fésülködő spray-t, ami megkönnyíti a kislányok hosszú hajának kibontását, hogyan kell használni? Hajmosáskor vizes hajra, vagy fésülködéskor száraz hajra?

Figyelt kérdés
Rossmannban vettem, nincs ráírva.

2013. jan. 17. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket száraz hajra kell permetezni mielőtt megfésüld a haját.
2013. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha, ettől féltem, hisz reggel fésülködünk és vizes hajjal nem lenne szerencsés utcára menni... Köszi azért!
2013. jan. 17. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után szoktam a félig vizes hajára fújni és utána szárítom. A Dm-ben vettem gyerekeknek valót, de nálunk az nem ért semmit, inkább a sajátomat használom a gyerek hajára, ami Gliss kur, és az tökéletes.
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam száraz és nedves hajra is nagyon sokféle fésülködő sprayt a kislányom hajára (gyerekeknek gyártottat, felnőttet, balzsamot, stb.) és nem is az volt a bajom velük, hogy pl. reggel akkor még mondjuk hajszárítózni kellett volna, hanem az, hogy semmit nem használtak, ugyanannyit kínlódtam kb. a gubancokkal, mintha a spray nélkül próbáltam volna, ment a hiszti... Végül sógornőm tanácsára rátaláltam az egyetlen szerre, amivel könnyek nélkül ki tudom bontani a hosszú hajat: az Avon Hajvégápoló Szérum (zöld kupakos, pumpás kis üveg, 900-1000 ft). Bocs, nem ezt kérdezted, de leírtam, mert nekünk irtóra megkönnyítette a reggeli indulást és a hajmosás utáni ceremóniát is, nedvesen, szárazon is belemasszírozgattam a gubancokba és kisimultak! (De hátha Nektek bejön a spray is:-)!)
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, örülök a válaszodnak és köszi. Ez nem gyerekeknek szánt készítmény, gondolom. Nem félsz / féltél először az allergiától vagy más ártalmaktól? Bár lehet, a rossmannos se jobb, biztos tele van illatanyagokkal meg egy rakat vegyszerrel.
2013. jan. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!