Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemény és a tapasztalat...

Mi a vélemény és a tapasztalat a Szabó Magda/Szabó Lőrinc/Terézvárosi Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lányomat szeretném valamelyikbe küldeni, nehéz kérdés, jó lenne mások tapasztalatairól hallani.

köszönöm



2013. jan. 25. 20:09
 1/4 anonim válasza:
55%

Terézvárosiban az alsó tagozat jó,bár nem mindegy,hogy milyen tanítókat kap a gyermek.A felső tagozat nem a legjobb,a nyelvoktatás nem valami színvonalas.De persze ez is tanárfüggő.Nekem nem jött be az iskola,nincsenek színes programok.Van angolest és svábbál,de ezek is inkább csak az alsóbb évfolyamoknak nagy élmény kb 6.-ig.Hozzáteszem az osztályom közössége sem jó...

Remélem segítettem.

2013. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Wow hm azta. Én 8 évig jártam a terézbe, angol kéttanos voltam, és a 8 év végén letettem a Felsőfokú nyelvvizsgát:) nem azt állítom,hogy mindenki ilyen szinten volt az osztályban, de én sem csak magamtól tanultam meg így angolul:)nálunk az osztályközösség nagyon jó volt, volt néhány zseniális tanárom. Közülük emelném ki S.né Balla Leila tanárnőt, aki angolt tanított nekem, illetve Groma Leventéné, Anna nénit:) imádtam őket és azóta nem volt olyan tanárom vagy osztálytársaim, mint ott. Tény, hogy egyre romlik az iskola színvonala, legfőképp az új igazgató miatt...
2013. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Anna néni <3 egyik legjobb tanár :) mikor jártál oda?
2013. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én is odavalósi vagyok!

Még Leilát mint orosztanárt ismertem, és Groma Leventéné férjénél tanultam technikát.

Balla Leila angolban/oroszban elég kemény, mert a Fazekasba járt és azt a szintet hozza.


Régi igazgató P. Gabi küldte el az iskolából korábban az új igazgatót István bácsit,amikor még kezdő tanár volt csak. Persze István bácsit mi nagyon szerettük akkoriban - mint tesi és Taekwon-do tanár.

2015. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!