Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves a kisfiam, nagyon...

4,5 éves a kisfiam, nagyon száraz a fejbőre. Babé extra gyengéd sampont néztem neki, hátha segítene. Vagy van esetleg vmi egyéb ötletetek? Aki ismeri mondana véleményt? Most johnson kamillást használunk.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 27. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén hatalmasat csalódtam a Babé-ban.Már a kezdetektől a koszmó elleni samponját használtuk,azzal maximálisan elégedettek is voltunk,"tette a dolgát".Aztán kialakult a kisfiamnál a száraz bőr,mely átváltott atópásra.Iszonyat száraz volt mindene.Akkor vettük meg az Omega fürdetőjét a Babénak...hát egy nagy sz@r (elnézést)!!!Semmit nem ér,az ég adta világon.

amit én helyette javasolnék,a Bioderma termékek.Korábban nem is nagyon ismertem,de eszméletlen sok mindent gyárt és az összes bőrtípusra kínál megoldást.Vannak kimondottan gyermekeknek készült,extra száraz bőrre való termékeik is.Ha gondolod írj,és küldök linket is.

2013. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítenél ha leküldenéd a linket :)
2013. jan. 27. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Kend be a fejét babaolajjal, ez segít a legtöbbet. :)
2013. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezen is gondolkodtam már :)
2013. jan. 27. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógyszertári hidrofilis mosdókrém a legtökéletesebb hajra és a testre is, nagyon sokáig ezt használtuk a kisfiamnál, most 3 éves, egy ideje próbálkoztam több más samponnal, fürdetővel, de most újból visszatértem. Teljesen kiszáradt a testén és a fején is a bőre. Minden jót!
2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! Az én picurkámnak is száraz volt a fejbőre már mindent próbáltunk!A védőnőm azt ajánlotta kenjem be napraforgó étolajjal és ha hiszed ha nem 1X kellett bekenni azóta tovatünt a száraz bőr!ja és minden fürdésnél jól megmosom a haját!Én "Johnson gyengéd fürdetőt" használok előtte a kamillásat használtunk mii is és de úgy éreztem hogy az is eléggé szárított lehet az is rátett egy kalappal.
2013. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! akkor marad az olaj, elsőkörben, ha nem válik be, akkor jön a gyógyszertári cucc, aztán amit az 1. válaszoló ajánlott! köszönöm még egyszer, szép napot nektek! ja és igen, a kamillára én is gondoltam, le is cseréljük a sampont már ma estére is, elhasználom én :)
2013. jan. 27. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.Itt a link a Bioderma termékekről.

[link]

Külön keress rá a Bioderma ABC Derm termékcsaládra.Ez kifejezetten gyermekeknek/babáknak van. Én tényleg csak ajánlani tudom!

Remélem ti is megtaláljátok a Nektek megfelelő terméket (legyen az bármi is)!

2013. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!