Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erdemes elvinni egy 3 eves...

Erdemes elvinni egy 3 eves kislanyt Disneylandbe, ha imadja Mickey egeret es a tobbi Disney mese szereplot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Később vinném el, hogy emlékezzen majd rá, meg amikor már felülhet egy-két dologra.
2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én ilyen 8-10 éves kora körül vinném el.
2013. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
2 éves lányommal megyünk május elején. Ő is imádja. Csinálunk majd sok videót, később visszanézheti. Most rajong érte, imádom nézni milyen boldog amikor meglátja ezeket a mesehősöket.
2013. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én 15 èvesen voltam a francia Disneyland-be. Imádtam, akkor megfogadtam ha lesz gyerekem elviszem oda. Most 3 èves,6-7 èv múlva visszük el,hiszen most mèg nem ülhet fel igazán semmire. De persze annyi ott a lâtnivaló,hogy unatkozni nem fogtok ès egy nap nem is elèg. Jó szórakozást kívánok, ha mentek ès írd meg,hogy hogy ètezte magát.
2013. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem érdemes. Mi kislányunk sem emlékszik a nyaralásokra, de a fényképeket imádja nézegetni, és tudja, érti, hogy ezek vele történtek.

A figurák pedig élőben is biztos nagyon tetszenek majd a kislányodnak. :-)

2013. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem még kicsi hozzá, de pár év múlva elvinném. :)
2013. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Hát, szerintem még várunk, és egyelőre csak Ausztriába megyünk el a meseparkba. :)

2013. jan. 27. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 3 éves korában vittem a kislányomat. Én is sokat gondolkoztam hogy érdemes-e. Előtte sokszor néztünk a youtube-on disneyland-es videókat és láttam hogy nagyon tetszik neki, mondogatta is hogy oda akar menni, így elmentünk. Ő Goofy mániás, nagyon élvezte hogy találkozhatott vele és a többiekkel is. Viszont körhintákra meg hasonlókra nem érdemes még felültetni, mert a legtöbb nagyobbaknak való, és az iskolai szünetekben van hogy egy órát is kell várni mire sorra kerül az ember. Szerintem ekkora gyereket tényleg csak a mesefigurák érdeklik. Vigyetek kamerát, nálunk is jó volt hogy vittünk, mert örömmel nézte vissza. Azóta is mondogatja, hogy menjünk el újra, úgyhogy idén is elmegyünk, szerencsére közel lakunk hozzá.
2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát, aki szerint érdemes elvinni az nem adott hasznos választ :( klassz...
2013. jan. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit sem!! Minden válasz hasznos volt Nekem! Köszönöm!
2013. jan. 28. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!