Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki Immunotrofinát ad a...

Aki Immunotrofinát ad a gyerekének, az éhgyomorra adja teljesen, vagy teát ihat előtte. És mennyi idő múlva ehet utána?

Figyelt kérdés
Betegtájékoztatóban csak éhgyomrot ír, de nem hiszem hogy valaki ezt a szirupot felébredés után meg tudja inni egyből. Gondolom mindenki iszik előtte valamit, meg utána is egyből.
2013. jan. 28. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a fiam beveszi éhgyomorra. Éhgyomrot ír a tájékoztató, ébredés után, mesenézés közben hozom neki, de van, hogy egyből utána eszik kekszet, vagy iszik vizet... ezt nem tudom, hogy minek számít. A fiam mindent megeszik, megiszik, még ezt is. Sőt, reggel már kéri is a "savanyút", a legújabb, hogy játékból utána ad az apjának is :o)


off: nem tudom, hogy ennek köszönhető e, de mióta szedi a 3 éves fiam, nem volt beteg. Már a 2. üveg felénél járunk, december eleje óta. Ez már rekordnak számít.

2013. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én éhgyomorra adom a fiamnak- 2 éves- szó nélkül megissza az 5 ml-t, utna egyből megreggelizik..nekünksemmi gond nincs vele, szereti az ízét...jó édes!!!
2013. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sviri válasza:
Én éhgyomorra adom közvetlenül reggeli előtt,hamar megszokta a lányom, beépült már a mozdulat a reggeli rutinba . Nagyon jó a tapasztalat tavaly végig szedtük az Immunotrofinát és orrfolyáson kívül más bajunk nem volt, olyankor megkétszereztem a mennyiséget néhány napra és nem lett komolyabb baja.(gyerekorvos tanácsára)
2013. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!