Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt szeretném meg kérdezni...

Gizike88 kérdése:

Azt szeretném meg kérdezni hogy vajon a fiamat vigyem pszichológushoz? Nem akar beszélni márt mindent bevetettem mondóka mese ének. Tárgyaknak a nevét mondtam közösségbe hordom de semmi és 20 hónapos

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposan azért még nem olyan kicsi. Mondókázz, énekelj, az nagyon sokat számít. A fiúk eleve később kezdenek beszélni, mint a lányok, 3 éves korig semmi gond nincs, akkor is inkább logopédust kell majd keresni, nem pszichológust.
2013. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposan még nem vinném pszichológushoz. Ha 2,5 éves korára se beszél, értem ez alatt hogy nem mond szavakat, rövidebb mondatokat, akkor nevelési tanácsadóba kell vinni korai fejlesztésre. Fiúknál általában később indul meg a beszéd. Azén fiam is csak 2,5 éves kora után kezdett el aktívabban beszélni, most lesz áprilisban 3 éves, de úgy néz ki, hogy logopédushoz kell majd vigyem.
2013. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam 37 honapos volt amikor elkezdett beszelni. Teljesen egeszseges kis lurko. Meg nincs okod aggodni!
2013. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nekem a másik fiam 15 hónaposan teljesen ki mondta kell pisilni kell inni.a lányom 18 hónaposan ugya igy mondta jó sejpitve beszéltek de ez normális de most a pistike a 20 hónapos nem mond semit.néha hogy apa.adá.ana
2013. jan. 29. 18:42
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Az nem baj,hogy ő még nem beszél,de az annál inkább,hogy neked ilyen siralmas a helyesírásod,fogalmazásod.Előbb neked kellene helyesen megtanulni írni!
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen helytelenül író anyánál el tudom képzelni milyen szép pillanatok lehetnek,mikor mondókáztok,esetleg felolvasol.

Bocsi,de ez siralmas.

2013. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
mi is ugyan ebben a helyzetben vagyunk. nem pszichològus kell hanem neurolôgiai kivizsgàlàs.
2013. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nem a helyes írásomról kérdeztem
2013. jan. 29. 19:35
 9/29 anonim ***** válasza:

A fiam 24hónapos koráig: anya, nem, apa fejhangon sípolás.

24hónap+1nap, és onnantól beindult, 25hónaposan 5perc csendért imádkoztam, és sajna már értettem is, mit csipog a kicsi.

A lányom cserfesen 16hónaposan kezdett beszélni. És, attól még nagy okos ügyes a bátyja.

Ne aggódj a fiad is elkezd beszélni majd. Minden gyerek máshogy fejlődik, még az "egy kotló alja" is.

2013. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

szihologus :DD


Bocs, de ezen kb. 37 másodperce hangosan nevetek!

2013. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!