Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két nagyobbik gyermekem 2 hét...

Esztdor kérdése:

Két nagyobbik gyermekem 2 hét különbséggel bárányhimlős lett van egy 2 hónapos csöppségem akin mintha 1-2 pöttyöt lehetne látni. Véleményetek szerint ez himlő lesz van valaki akinek ilyen pici gyermeke volt himlős? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
kórházba kellett menni vele?

2013. febr. 14. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztos bárányhimlős lesz ő is.
2013. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a pici, amikor elkapta. Volt össz-vissz 3 db pötty rajta. Se láz, se nyugtalanság. Ilyenkor megkapják az anyatejből az ellenanyagot, és könnyebben átvészelik.
2013. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iker unokáim 3 hónaposan kapták el a bátyjuktól, enyhe lefolyású volt. Arra figyelj, hogy ne kapirgassa a sebet, mert megmaradhat a helye.
2013. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat.Pár pötty van rajta a fején arcán és a lábszárán láza nincs éjszaka egy kicsit nyüzsgősebb volt. A nővére rosszul viseli lázas és nagyon pöttyös ráadásul nagyon fáj a torka alig bír nyelni
2013. febr. 15. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár csak a saját és a hugom példáját tudom leírni, de remélem segít egy kicsit.

5 éves voltam amikor a hugom megszületett, az oviban szóltak, hogy járvány van, jobb lenne, ha nem vinnének egy pár hétig a pici miatt.íHa jól emlékszem 1 hónapig otthon voltam. Már senki nem volt beteg szóltak anyunak. Elkezdtem oviba járni, 1,5 hét múlva bárányhimlős lettem, 2 gyerek volt még akiben csak lappangott még, így nem tudták az óvónők. A lényeg, hogy én is elkaptam és a 6 hetes hugom is. Semmi baja nem lett tőle, kesztyűt kapott a kivakarózások miatt. Anyu szerint ő jobban viselte, mint én.

2013. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!