Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig mellegítsem...

Mennyi ideig mellegítsem kislányom arcát hajszárítóval?

Figyelt kérdés
5 éves kislányomnak arcüreggyulladása van. A Dr. Nő azt mondta hajszárítóval melegítsem az arcát. Mennyi ideig?
2013. febr. 15. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha inkább meleg sót tennél rá? Egy zokniba teszel sót, annyit hogy kb egy jó maréknyi legyen benne. Ezt megmelegíted mikróban, és addig van rajta, amíg ki nem hűl.
2013. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem tudok válaszolni, de én még sosem hallottam ezt. Nekünk az infra lámpát szokták ajánlani, letakarom a gyerek szemét, egy ruhával, és addig melegítem az arcát ameddig csak engedi.
2013. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szegenynek arcureg gyulladasa van es meg a hajszaritoval akarsz az arcaba fujni??? tenyleg??
2013. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre van lámba is! Anyám, hajszáritóval bele az arcába istenem. Hogy meddig ? SEMEDIG!!!
2013. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
tenyleg ne fujj szegeny csopp arcaba!!! a so vagy az infra bevettebb modszer!:-)
2013. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van valakinek a környezetedben--érdeklődj, biztos akad---a BIOPTRON LÁMPA a legjobb!!! Ha színterápiás, akkor a kék színt válaszd. A gyulladások dokkal jobban szoktak fájni a hő hatására (kivéve a fül).A polarizált fény gyulladáscsökkentő!
2013. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lámpa, meleg só, ne hajszárító!!! Nekünk pl.egy masszírozó készülék másik vége infrás, én magamnak azzal melegítettem, nagyon jól esett és használt! Jobbulást szegénykének!
2013. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr Nő nem teljesen 100as,infra lámpa,meleg só,de ne hajszárító,illetve svéd cseppes borogatás.
2013. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!