Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog, ha "bundafej"-nek szólítom 1,5 éves kislányom?

Figyelt kérdés
Olyan kis baris feje van és egyszerűen a bundafej jön mindig a számra. Baj?
2013. febr. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
addig míg közösségben nem így hívod szíved joga.
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Én nem tartom normálisnak, mikor egy gyereket rendszeresen nem a nevén neveznek. Természetesen lehet becézgetni, de van neki neve.
2013. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

nem baj.

azért nem fekete fehér minden... attól még, hogy nem a nevén hívod, ez nem gáz.

na az, ha "kis sz@rosnak" hívnád, mint ahogy egy ismerősöm teszi, az már gáz lenne....

2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Vicces:-D Mi is mondjuk a babánknak,h te kis szaros, de szeretetből. Nem mindenki van besavanyodva! Mennyi okoskodó, unalmas ember van...!
2013. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 porcukormókus ***** válasza:
100%
En is Imadom a Ket Kis Sz@rosomat, mi ezzel a problema? :)
2013. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
100%
Es ha szerinted ez gaz, akkor kicsit Te is feketen-feheren latod a dolgokat szerintem.
2013. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez "cukiság", ahogy a 13 éves lányom mondaná! :D

Na de vannak veszélyei a dolognak... :)

Én anno "Manófejnek" hívtam néha a kislányomat, lehet dobálni a köveket emiatt. Nem is volt ezzel baj, édes kincsem kis Manóm, minden volt, és persze ettől még többnyire azért Viktória maradt. :D Csakhogy amikor elkezdte az iskolát, és a tanítónéni megkérdezte tőle is, ahogyan mindenkitől, hogy "és otthon Anya hogy szólít?"...akkor az én kincsem rávágta az egész osztály előtt, hogy "Manófejnek". :D Persze volt nagy ramazuri, kacagás, ő pedig szendén pironkodott. Tanító néni csak egy becenevet szeretett volna megtudni, hogy a kicsiny nebuló otthonosabban érezze magát, és könnyen beilleszkedjen, hát... Mindenesetre nem viselte meg túlságosan a dolog, bár mondta, hogy elég ciki volt, és nem érti, hogy mi üthetett belé, amikor ennyire félreértette a kérdést, zavarban volt.

Azóta eltelt pár év, és jót nevetünk, amikor felemlegetjük a dolgot. :)

2013. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!