Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jò ötlet, hogy 3éves...

Jò ötlet, hogy 3éves gyermekemet mesenézés megvonásával büntetem a nyafogása és a hisztizése miatt?

Figyelt kérdés
Illetve Ti büntetnétek-e emiatt?Egész nap ez megy nálunk,lányom már nem is tud semmit normálisan kérni,csak nyüszítve:-(.
2013. febr. 18. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem engedem a gyereket tévét nézni. Mi magunk sem nézzük. A neten szoktam keresni kis rajzfilmet egyet egyet megnézhet, de ennyi. (Kisvakond, Népmesék stb.) Inkább olvasok, diafilmet nézünk, beszélgetünk.
2013. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÉN MEGÉRTELEK.sAJNOS NÁLUNK IS EZ VAN ,BÁR A LÁNYOM 5 ÉVES.éS SAJNOS ÉN IS MEGVONOM A MESENÉZÉST HA ÁLLANDÓAN HISZTIZIK.NÁLUNK BEVÁLT.
2013. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább, mint hogy rókával ijesztgesd (pár napja volt egy kérdés itt, hogy anyuka rókával ijesztgeti a kislányát, hogy aludjon).

Én sem büntetem, hanem kilátásba helyezek mesemegvonást, túró rudi elhagyását az uzsonnából stb.

Addig nem vagyok hajnadó teljesíteni a kérését, amíg normálisan nem beszél.

A fiam is 3 éves, neki pl. az az új szokása, hogy úgy beszél, minha kavics lenne a szájában. Semmit nem lehet érteni a beszédéből (alapjáraton is nagyon pösze), nagyon haragszom, ha így beszél.

Mindig elmondom neki, hogy csak akkor teszek meg neki bármit, ha normálisan kéri.

2013. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen először én is megkérem,hogy normálisan kérjen,de ennek ellenére is folytatja a nyávogást.Nem teljesítem a kérését,igy hiszti kerekedik a dologbòl.

És ez így megy nap mint nap.

2013. febr. 18. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vonom meg töle ,mert tv nem igen néz inkább a szãmitogépen szerei nèzni a kedvenceitt,ēn egyszerüen közlöm a lányomal hogy ha nyafog,vagy sírva kér valamit akor nem értem hagya aba és ugy mondja el kérését,hisztizik akor hagyom hagy hiztize ki magátt.
2013. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is megvonás van, ha nagyon nem fogad szót. Ez általában használ.

Elsőnek: nem az volt a kérdés, hogy ti néztek-e tv-t.

2013. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!