Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi gyerek mellett vállalnát...

Kicsi gyerek mellett vállalnátok 3 műszakot?

Figyelt kérdés
Annyira kevés a munkalehetőség erre felénk, és épp keresek munkát mert megszűnt a gyes ideje alatt ahol dolgoztam.Jelenleg csak 3 műszakos munka lenne kilátásban, ahol sokat kell hétvégén is bent lenni, meg 12 órázni, gyorsváltásban menni dolgozni.Akik ott vannak már teljesen kivannak ettől, van aki egy napot sem volt otthon egy hónapban.És ha nem vállalod a túlórát elküldenek.
2013. márc. 12. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs más igen. Ha a férjed 8tól 4ig jár dolgozni akkor ő hordhatja a gyerekeket akármikor is vagy otthon te. Ha tovább is dolgozik, de a nagymamákat be lehet vetni, ha délutános vagy akkor nincs probléma. Biztos nagyon nehéz lesz. De a pénz nagy úr sajnos. Közben persze keresném a másik lehetőséget, ahol 8-4ig vagyok.
2013. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férjem 6-14-ig van.Nem elsősorban a műszak, hanem hogy egy napot ne legyek otthon, még vasárnap sem?Ezért félnék tőle.
2013. márc. 12. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
3 műszakos munkarend nem épp kisgyerek mellé jó. Ha máshogy nem jönnénk ki anyagilag, csak akkor vállalnám. Meg ha meg tudnám oldani, hogy a kicsit bölcsibe, oviba tudja vinni-hozni valaki. És mellette folyamatosan keresném a lehetőséget, hogy máshová felvegyenek.
2013. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom,hogy nagyon nehéz döntés előtt állsz,és ezt csak az tudja elképzelni,aki dolgozott hasonló feltételekkel. Te abból a szempontból szerencsés vagy,hogy a férjedre lehet számolni,mivel ilyen a munkaideje.

Én azt mondom,hogyha a férjed bevállalja azt,hogy többet kell a gyerekkel lennie,akkor egyenlőre próbáld még a munkát,aztán úgyis meglátjátok,hogy hogyan bírjátok. Közben nézegess,hátha lenne másik meló.

Sajnos én is hasonló cipőben járok,csak 1 műszakos munkahely,de túlórázás,hétvégék,ünnepnapok, mindezt 70.000 forintért.ha beteg a

gyerek,akkor is. Két gyerkőc,plusz a férjem munkahelye kiszámíthatatlan.

Kitartást!

2013. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szorultok rá, akkor be menj!

Ha jól jönne az a + fizu, vállald el!

Én elvállalnám, annyi mindent szeretnék!

Új ruhák, lakásba új bútorok...

Na meg akkor a gyereknek is ezt azt jobban meg tudok venni!

2013. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez az, annyi mindent szeretnénk!Csak menjen az ember 80 ezer forintért szívesen, áldozza oda a hétvégéjét is.Éppen elvagyunk egy keresetből, de ez csak vegetálás, én is szeretnék új ruhákat stb....csak olyan nehéz itt hagyni a fiam, délutános héten egyáltalán nem látnám csak míg oviba viszem, hétvégén sem ha menni kell, éjszaka nem aludhatunk együtt, mi lesz ha beteg, olyan lázasodós, mit csinál a férjem, többször kellett az éjszaka közepén hűtőfűrdőzni stb...sok a kérdés, de ott a pénz ami meg kell, és nincs lehetőség egyáltalán, a faluban meg pláne.Egy mama lenne segítség, de őt sem lehet mindig ugrasztani azért.Nézem folyamatosan hátha találok valami mást, de elkeserítő a helyzet, sokan a környező gyárakban tudnak csak elhelyezkedni.Míg nem volt gyerekem nem volt ez probléma, műszakoltam én szívesen, de így olyan nehéz:-(
2013. márc. 12. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

költözzetek el, olyan helyre, ahol jobbak a lehetőségek. hosszú távon is jobban járnátok vele. ahogy írod, semmi lehetőségetek ahol vagytok. nem tudom a férjednek mekkora karrierje van, de ha máshol is talál munkát, ami van ilyen jó, lehet inkább azt kéne elkezdeni keresgetni, hogy melyik városban, régióban talál melót, és ha megvan, akkor összepakoltok és elmentek oda.


vagy annyit tudsz még csinálni, hogy takarítást vállalsz valamerre heti pár órában.


én nem szívesen vállalnám a 3 műszakot úgy, hogy hétvégém sincsen gyerek mellett. se a férjeddel, se a háztartással, se a gyerekkel, sem önmagaddal nem tudnál annyit foglalkozni, amennyit szeretnél, és előbb-utóbb bele fogsz savanyodni...

2013. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem leszek népszerű, de én nem vállalnám. 2és fél éves a lányom, párom 110ezer körül keres. Alig jövünk ki a pénzből, de nem megy. Ő minden másnap dolgozik, hajnali 5től este 11-ig. Anyós beteg, ki sem tud menni a lakásból, felvenni az unokáját szinte, stb.. Neki is mi segítünk be. Édesanyám ha olyan idő van, ki sem tud mozdulni a lakásból, szeme, szíve, lába gerince oda. Nincs kire hagyni a gyereket :(
2013. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!