Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti Gergő, Melyiket...

Anna, Peti Gergő, Melyiket érdemes megvenni? Van valami sorrend?

Figyelt kérdés
Az első könyvet kaptunk, Anna könyv a kezdetek, most húsvétra szeretnék a lányomnka venni még kettőt. Melyik könyvvel érdemes folytatni, vagy mindegy?
2013. márc. 16. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyiket veszed meg, nincs közöttük különösebb összefüggés. Esetleg annyi, hogy valamelyikben még nincs Gergő. de ez az én gyerekeimet egyáltalán nem zavarja össze.

Én olyan sorrendben vettem a könyveket, ahogy akciós volt. Amikor le volt értékelve vettem belőle, következő leárazásnál szintén. Így össze-vissza lettek meg nekik.

2013. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is össze-vissza van, mert tesóméktól örököltünk egy csomót, a hiányzókat vesszük meg, amikor épp akciós. Meg amúgy is mindegy, mert mi pl egy nap egyet tuti elolvasunk, van, hogy többet is, és mindig a lányom dönti el, melyik kell neki éppen.
2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az kavart be, hogy előbb volt meg az a könyv ahol már 3-an voltak és utana az amikor még csak ketten.
2013. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem mindet, de most a "Megmondalak" kötetet vettük ki a könyvtárból, és ez nagyon tetszik! a gyerek közti apró-cseprő civakodások, hisztik vannak előtérben, szerintem zseniális, épp az imént raktuk le :)
2013. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyiket sem. Iszonyat gagyi mind, semmi ertelme, ezek nem mesek, hanem valami formedvenyek. Talan a Battos erika verseskonyvek meg jok, de ez a sorozat egy nagy semmi. Inkabb vegyel Bemedek Elek vagy magyar nepmesek sorozatot, azok legalabb mesek.
2013. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bartos bocs, csak telefonrol nehez irni.
2013. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg olyan sorrend lehet, hogy 1,2 vagy 3 gyerekről szólnak, de egyébként mindegy. Nekünk is van néhány, amikor akciós volt, vett valaki a családból.


Szeretnék a "gagyi" témához hozzászólni:


Ez nem igaz, ebben a formában! Ezeket a könyveket kicsi gyerekeknek írta, egy család hétköznapjairól a szerzőnő. Tulajdonképpen azt a hiányt tölti be a mesekönyvpiacon, amikor egy napját meséljük el esténként a gyereknek. 2-5 éveseknek tökéletes! Gondolom a finyákolók olvasnak Marék Veronikát a gyereknek, már bocsánatot kérek, de ha Bartos gagyi, akkor a Boribon s Kippkopp sorozat se semmi, amikor időbeli és logikai bakugrások vannak a történetekben!

Skandallum, de egy ilyen idős gyereknek ne olvassunk már Benedek Eleket! Azok a mesék már nagyrészt a nagyóvodás-kisiskolás korcsoportnak valók.

2013. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!