Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komoly, hogy a megyében...

Komoly, hogy a megyében egyetlen kórházba lehet vinni a gyereket, ha baj van?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk,Pest megyében Bp.-től 50km-re.A kisfiamnak nagyon fáj a füle, a környékünkön sehol nincs gyerekorvosi ügyelet,ahol lakunk még a fülébe sem néztek bele:(Akkor irány Pest, Heim pál.Ott sem nézték meg a fiúnkat,áttessékelték az István kórházba.Most ott ülnek apjával a dugóba...a gyerek meg had szenvedjen!!!Micsoda undorító országban élünk???A kislányunk is beteg,ezért én itthon maradtam vele, de ...felment bennem a pumpa rendesen.
2013. márc. 23. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nezd, a helyzet az, hogy keves az orvos. Minden korhazban lehetetlenseg allandoan epp a megfelelo szakot vegzett orvost ugyeletben tartani, ezert kivalasztjak, hogy hol lenne a legmegfelelobb.
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak, nálunk kisvárosban napi 2,5 órát rendel az orvos, ezen kívül ügyelet van, megnézi a gyereket a felnőtt orvos, ha nem tetszik, akkor vihetem 30 km-re odébb. Most húsvétkor pl. péntek déltől kedd fél 10-ig nincs gyerekorvos 30 km-en belül.
2013. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jobbulást nektek
2013. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt én értem, de a lakhelyünktől 60km-es körzetben nincs egyetlen gyerekorvos, aki megnézné, hogy mi baja?5 éves a fiúnk, még sosem kellet ügyeletre mennünk, de nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehézkes...

És ha komolyra fordulna a dolog, akkor is küldözgetnének minket össze-vissza?Mellesleg elég nehezen tudom elhinni, hogy egy gyermekkórházban nincs egyetlen fül-orr gégész sem, még ha hétvége van, akkor is.A betegség nem válogatja meg, milyen napon szakadjon rá az emberre:(

2013. márc. 23. 15:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi Audrey!
2013. márc. 23. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
ez borzasztó.jobbulást a kisfiúnak
2013. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajna ez van. Mi is Pest megyében élünk, kisváros, itt sincs gyerekorvos ügyelet, de legalább a felnőtt ügyeletes megnézi a gyereket, ha van valami, nem küld egyből tovább. Azért azt nem hiszem, hogy egy felnőtt ügyeletes orvos nem tudott volna egy fájó fület megnézni, hisz ez nem kimondottan gyerekbetegség, felnőttnek is fájhat a füle. Minket a gyerekorvos sem küld fülfájással fül orr gégészhez, ő is el tudja látni. Elég elszomorító. :((

Egyébként a hasmenéses vírusokkal sem lehet akárhova menni, ha jól tudom azt is az Istvánban látják el.

Ismerősömék bronchitises, fulladó gyerekkel mentek a Heim Pálba, őket is tovább küldték, de mentségükre legyen mondva, őket legalább mentővel.

2013. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenhéten más korház szokott ügyeletett tartani,nézd meg az ántsz oldalán fent van az aktuális füll-orr-gégészeti ügyeleti rend.
2013. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi nemrég voltunk kórházban. 5. napon belázasodott a gyerekem, fájlalta a fülét. kértük, hogy vizsgálják meg, miért.

hát a kórház fül-orr-gégészeti része egy másik kórházban van, vagyis másik részlegen, jó pár utcával arrébb.

vigyük el a gyereket, majd ők odaszólnak, hogy fekvő kisgyerek, vegyék előre.

ez még délelőtt volt. átvittük autóval mert hát ezt is a szülőnek kell megoldania ;)

ott ültünk jó pár órája, olyan délután 4körül a gyerkőc kiakadt mert baromi éhes volt. ugye a másik épületben feküdtünk így ide nem hoztak neki ebédet, mivel mondták, hogy soron kívül be fognak hívni, én se vittem kaját, nem gondoltam, hogy a soron kívüliség az 5-6 órát jelent (akik utánunk jöttek 2-3 órával, azok előbb bekerültek)

na felhívtam a fiam orvosát hogy még ott várunk, mit csináljunk, próbálkozzunk-e máskor. azt mondja kopogjak be, hogy most nézzék meg.


én ezen kiakadtam, bár egy szavam nem lehet akkor, mert legalább volt hova vinni ;)

2013. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el. Nem minden korhaz es nem minden orvos alkalmas minden problema kezelesere. A fulfajas "szerencsere" csak fajdalmas, de nem eletveszelyes problema. Jobbulast a kisfiadnak.

2013. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!