Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veresegyházi Medvepark tapaszt...

Veresegyházi Medvepark tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet látni az állatokat? Akár télen is (hóban) érdemes menni?

Mézet ott érdemes venni, vagy jobban járok, ha viszek magunkkal?



#Péter #Anna #Gergő #Medveotthon #Bartos Erika #medvepark #macipark #maci park #medve park
2013. márc. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi nyáron voltunk, nekem nagyon tetszett. :)

Rendesen lehet látni, etetni az állatokat.

Mi nem vettünk és nem is vittünk, volt ott a korláton egy egész üveg, fakanalakkal, azt használtuk. De érdemesebb szerintem vinni (nem kell sokat). :) Nem mindig éhesek az egész nap mézezett macik.

2013. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha etetik őket akkor közelebb jönnek a kerítéshez. Egyébként lehet őket látni. A darazsakkal vigyázni kell, mert a méz miatt nagyon sok van jó időben. Nyilván hóba-fagyba mentek akkor nem.

Én hidegbe a,úgy nem mennék, mert hosszú séta és át fogtok hűlni. Pár nap és jön a jó idő. Utána érdemesebb.

2013. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
A farkasok eléggé elbújtak, mikor legutóbb voltam (igaz, hőség volt), egyébként minden más állatot jól lehetett látni, és mézet is kapsz a helyszínen. A kifutók mindegyike körbejárható, ez egyrészt egy kellemes sétát is jelent, másrészt az állatok sem húzódhatnak el többtucat méterre - de nem is szoktak, pláne, ha mézzel közelítesz. :)
2013. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk, azért nem olyan nagy séta, max. egy óra, és annyit egyébként is kint lennének a jó levegőn. És legalább nincs tömeg.
2013. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly koratavasszal voltunk, jó kis program, érdemes elmenni.
2013. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam elájulva tőle, igazából a medvék inkább távolabb voltak, a lányomnak meg a vonatozás jelentette az élményt, a medvék annyira nem is érdekelték. El lehet menni, de volt már, ami jobban tetszett.
2013. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kényelmesen mennyi idő alatt lehet nagyjából bejárni ezt a helyet?
2023. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!