Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 év 3 hónapos a kislányom,...

1 év 3 hónapos a kislányom, kb 2 hónapja itthon egyáltalán semmit sem eszik meg, nagyon keveset, ha vendégségbe megyünk mindent megeszik, védő nő sem tud mit csinálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen, csak picit idősebb. Próbálok olyanokat adni neki, amiket szeret, de azt sem mindig eszi meg. Máshol meg olyanokat is megkóstol, amibe itthon bele sem szagol. Öcsém is ilyen volt.

Bocs, hogy érdemben nem tudok válaszolni, de remélem valaki majd ír valami használhatót...

2013. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ugyan ezt csinálja, annyi különbséggel, h ő máshol se eszik... Rájöttem, h csak az üveged baby kaját, vagy ami baby desszert azt eszi csak! De hogy miért nem tudom, mert eddig ette az én főztömet is! Azt is észrevettem, h kevesebbet eszik, ami nem baj, mert 11kg és 79cm! :) Csak hát zavaró na... Szerintem a fogzás, a mozgás, h mindent csinálna, megismerne, tudna és a zabszem a popójukban van és anyánál való bepróbálkozás is benne lehet a dologban! Őszintén nem tudom mi lehet pontosan, de remélem normalizálódik! :)
2013. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 vagyok!


Az én gyerekem 13hós :)

2013. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,:)
2013. ápr. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!