Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok ma óvodás gyermekete...

Mit adtok ma óvodás gyermeketekre kintre és bentre? Pl harisnyát még igen vagy már nem? D

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bent: harisnya+szoknya

Kint: harisnya+vékonyan bélelt melegítő. Még ma meg tegnap. Ma szerintem ki sem fognak menni, esőt mondanak.

Tegnap még csak 10 fok volt, arra azért kell a ruha.

Meg reggel-este is hűvös van.

Most 5 fok van...

2013. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, harisnya, kord nadrág, bent a nadrágot leveszem, szoknyát adok a harisnyára. Nálunk hűvös van, nem süt a nap!
2013. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam bölcsis,de bent harisnyában rövidnadrágban van,kint vékony bélelt nadrágharisnya,majd ha 15 fok körül lesz reggel,délelőtt is akkor nem adok rá harisnyát.
2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
térdzokni, szabadidőgatya kint és bent is, elég sokat szellőztetnek a csoportszobában...
2013. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kint térdzokni, és olyan gatya ami 2 rétegű, a belselye pamut, kívül ez a susogós izé anyag, ha kimennek ne ázzon át. atléta, hu.póló, vékony pulcsi, kabát, sportcipő.

bentre marad a térdzokni és pamut naci, pulcsit levettem róla.

én már elpakoltam a harisnyát tegnap mert tegnap térdzokni+bélelt nadrág sok volt, leizzadt a lába, holnapra meg már 20 fokot mondanak! :)

holnap már nem is rendes sapkát kap csak baseballt :)

2013. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zabmester ***** válasza:
Induláskor sima farmer nadrág, bentre melegítő naci, illetve egy ugyanolyan melegítője van kintre is. Télen, mínuszban hordott hosszú alsót (harisnyát már régóta nem adok rá), olyat, ami bokáig ér, de mióta nincs olyan borzasztóan hideg, már nem adok a nadrág alá mást.
2013. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én adok még harisnyát a fiamra, arra egy béleletlen kordnadrágot vagy farmert. Felülre atléta, hosszú ujjú póló, közepesen vastag pulóver, kabát, sapka. Az oviban leveszem a harisnyát róla, mackónadrág van bent rajta, valamint az atléta és a hosszú ujjú póló.
2013. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bent és kint is ugyanaz: harisnya és szabadidőnadrág. Ha állandósul a jó idő, akkor leveszem majd róla a harisnyát.
2013. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!