Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis-bölcsis gyerekeim nagyon...

Ovis-bölcsis gyerekeim nagyon gyakran betegek mostanában és doktor néni felírta az Isoprinosine immunerősítőt. Aki használta már ezt bevált?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. ápr. 11. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felnőttként használtam, és igen bevált, de szerintem egy gyereknek nagyon erős gyógyszer! Olvasd el a mellékhatásait - én nem merném a lányaimnak adni!
2013. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ilyet a soha nem múló herpeszemre kaptam, és a legjobb dolog ez volt ami történt velem!!!


Mondta a dokim, hogy ha érzem, hogy kicsit meg vagyok fázva már kezdjem el szedni, mert mindig betegség idején jött ki rajtam a herpesz, különböző helyeken... számon.. orromban, a kettő között.. nem volt egyszerű az élet mikor mindenhol csak herpeszek voltak rajtam...


De komolyan mondom azóta talán, ha egy herpeszem volt, akkor is azért mert elfelejtettem bevenni...

2013. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom 2.5 éves ő is szeptembertől bölcsis.Folyamatosan beteg volt.2 napot mentünk bölcsibe aztán 1 hetet itthon volt mert beteg lett.Aztán a gyerekorvos felírta az Isoprinosine-t és ahogy elkezdte szedni onnantól kezdve semmi baja nem volt.(egyszer kepta el a hányós vírust)Viszont elvileg 3-4 havonta ismételni kell.Nekünk letelt a 3 hónap és már megint hetek óta folyik az orra :(
2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány milit adtál neki egy nap?
2013. ápr. 12. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy hétig reggel és este 5-5 ml.Aztán a többit amíg el nem fogyott az üveg,este 5 ml.
2013. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nagyon-nagyon erős gyógyszer. Egyszer kaptam én is, de utána ha szóba került más orvosnál, mind csak a fejét rázta.
2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!