Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Harisnyát adtok egy-másfél...

Harisnyát adtok egy-másfél éves gyermeketekre 15-20 fokban?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam, előfordul, hogy bemegy a homokozóba is a játszótéren és ott leül. Az overált túlzásnak érzem, de harisnyát adtam rá ma egy közepesen vastag nadrág alá. Nem szeretném túlöltöztetni. Felül rövid ujjú body, két vékony hosszú ujjú póló és egy vékony dzseki volt rajta.
2013. ápr. 14. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem és kabátot se,meg sapit se. 16 hós.
2013. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát azért hogy ezer ágra süt 2 napja a nap a szél elég rendesen fúj(legalábbis nállunk) így én még a 3 évesemre is adtam ma vékony sapit ami a fülét védi!Nagyon könnyen megfájdulhat ilyen szélben a kisfülük!

na szóval kérdésre válaszolva tegnap egy vékonyabb nadrág volt a fiamon így az alá még adtam egy vékony harisnyát,ma egy picit vastagabb melegítő volt rajta az alá nem!

2013. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam,nem kap harisnyát,se vastag kabátot,vagy vékony dzseki vagy vastag pulcsi ha van szél vékony pamut sapka.
2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom.

Harisnya, kisnadrág, kombidressz,póló, vékony pulcsi, kicsit vastagabb pulcsi és vékony kabátka. Ja és sapka. Fúj a szél, megfázik a feje.

Motorozott ma is egész délután, szép idő volt, de hidegebb szél fújt. Nem izzadt meg, nem volt melege egyáltalán. A homokozóban ő is mindig leül, ezért is a harisnya. Meg mindig felcsúszik a nadrágja.

2013. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15 hósomra adtam harisnyát meg egy nadrágot is.

Pamut sapi is volt a fején, végig eléggé fújt a szél.

2013. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 és fél évesemre már nem adok, de a 14 hónaposomra adtam tegnap is és ma is a melegítő alá harisnyát. Azért a föld még nem melegedett fel annyira. Én a kicsire hosszú ujjú body-t, egy kicsit vastagabb pulcsit és tavaszi kabátot adtam. Sapkát mindkettőre adok, persze nem béleltet.
2013. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13,5hós a lányom...

Harisnya van rajta (de csak mert nem bír még menni), normál nadrág, hosszú ujjú body és 1 pulóver van rajta, se sapka, se kabát!

2013. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még szép. Itt nálunk (Miskolc) fúj a szél, de meleg van. Kis sapka is van a fején, harisnya, rajta egy melegítő nadrág, body, hosszúujjú poló, azon egy melegítőfelső, és egyszéldzseki, vagy "jogging"felső:-)
2013. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. ápr. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!