Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeden vannak már anyajegy...

Gyerekeden vannak már anyajegyek, szemölcsök?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves, és még szép tiszta a bőre ilyen téren, sem anyajegy sem szemölcs, még a legapróbb sem. Nekem is sok van, apukájának is, sőt nagyszülőkön is bőven van, tehát elvileg a hajlam megvan rá. Nem mintha hiányoznának, csak kíváncsi vagyok hogy más gyerekeknél mikor jelentek meg.
2013. máj. 7. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
majd lesz
2013. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesen. Most 4 éves, van már rajta 7db anyajegy
2013. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfiam 7 éves nki már egész sok lett, sőt tavaly óta szeplős lett az orra is :) a kicsi 1,5 éves és úgy születetett, hogy volt egy anyajegy a popóján :)
2013. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 hós kora óta van egy nagy anyajegy a combján, + 1 db pici is lett neki 1 éves korában.
2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. anyajegy: 6 hónaposan

2. anyajegy: 11 hónaposan


Most 2 éves múlt - azóta semmi (rajtunk is rengeteg van)

2013. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első anyajegye egy hetes korában jött ki, majd olyan fél évesen a következő.

most 3,5 éves, olyan 10db pici anyajegye vagy és van 3 nagyobb.

sajnos az arcán is van egy, remélem nem fog megnőni :S

2013. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majdnem másfél volt a lányom, amikor az első kijött rajta, a fenekén. :) Most 2 éves múlt, kb. 4 van neki.
2013. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves kora körül az arcán de pici és még jól is áll neki!Pont valamelyik nap kérdezte hogy az mi??3 éves:Mikor mondtam neki,hogy anyajegy nagyon forogtak az agytekervényei!Látszott rajta nem nagyon tudta összetenni a dolgokat:anya meg jegy??Mi???
2013. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lantos Szilvia válasza:
ÉN leányzóm már 8 éves és van neki jó pár szeplője, azt hiszem az elsőt 3 éves kora körül láttam meg a nyakacskáján, anyajegye is van, sajnos apa elég pöttyös, meg rajtam is van pár, szerintem ő sem ússza meg... de aranyosak az arcocskáján :) szerintem bájos tőle :)
2013. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!