Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek 7 éves lányotokat?

Elengednétek 7 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

1.osztályos és ez lesz az első osztálykirándulása. Budapestre mennek a Fővárosi Nagycirkuszba.

Kb. 200 km-re van tőlünk. Fél hatkor indulnak és másnap hajnali 2-kor érnek haza. A kirándulás 8.400 Ft-ba kerül+egész napra ennivaló,innivaló.


2013. máj. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez sok egy ekkora gyerkőcnek, de ha nagyonnagyon akarna menni, akkor lehet elengedném..

furi a suli, hogy ilyen kirándulást szervez...:-(

2013. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem teljesen komplett aki 7 éveseknek olyan kirándulást szervez, ami hajnak fél 2-ig tart. Nem tiltakoztatok?

Ettől függetlenül ha megy az egész osztály elengedném, bár nagyon nem szívesen. Az ára nem zavarna.

2013. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mehettek volna közelebbre...

Nem biztos, hogy elengedném...

2013. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én meggondolnám, de megbeszélném a többi szülővel meg a szervezővel is hogy ezt hogy gondolják.

Szerintem hajnali 2 órai érkezés sok egy 7 évesnek, ilyen idős korban is csak egy laza délelőttös programot kellene szervezni egy közeli helyre. Szerintem este 10 kor is már dőlni fognak el a buszon, meg hajnali 2 kor is érte kell mennie valakinek, és akkor van gáz ha valamelyik szülő messzebb lakik és nincs autó sem meg semmi. Szerintem erre is gondolhatnának. Én elengedném ha a többieket is elengedik erre, de én elvártam volna hogy előtte a szervező vagy az osztályfőnök vagy az igazgató is szólt volna erről hogy mit szólnánk erre, mert most a gyerekek biztos be vannak sózva erre és ha azt mondják hogy mégsem mennek akkor kicsapják a hisztit.

Én először megbeszéltem volna a szülőkkel hogy van egy ilyen terv, és ha mindenki igent mond akkor beszéltem volna megy a diákokkal.

2013. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég elvetemült lehet az a tanár, amelyik ezt kitalálta. Egy hétéves gyereknek egy nagyon sok, az én elsős lányom már akkor nagyon fáradt volt, amikor egy műsort este fél nyolcra tettek, és kilenc után értünk haza. Ha a többiek mennek, engedném, legfeljebb együtt kómál a társaság, a tanár meg szívja a fogát, ha nem bír velük, mert nyűgösek...
2013. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy van olyan idióta, aki ilyet kitalál!

Remélem kamu kérdés!

2013. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu kérdés. Miért tartana hajnal 2-ig a kirándulás? Nincs az az agyament pedagógus, aki ilyet szervezne. Már saját maga miatt sem, mert ő sem tudna felelősséggel vigyázni egy rakás kisgyerekre 24 órában, alvás nélkül...
2013. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!