Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan vasútállomás létezik...

Olyan vasútállomás létezik ahol van a közelbe játszótér? Szeged-Pest útvonalon.

Figyelt kérdés

Kisfiam imádja a vonatokat. Szeretnénk vele vonatozni, de nem túl hosszú távon. Szegedről indulnánk és olyan város keresek ahol útközben leszálnánk és tudnánk játszni, sétálgatni amig jön a "vissza" vonat.

Mi mindig autóval közlekedünk így nem ismerem a vsútállomásokat.


2013. máj. 27. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kecskemétet tudom ajánlani. Oda tudtok menni gyorsvonattal, úgy nem olyan hosszú, mintha személlyel mindenhol megállnátok.

A pályaudvar előtt közvetlenül van egy park és egy játszótér, amit nem régen újítottak fel.

Ráadásul mellette van a buszpályaudvar is, ha hazafelé meggondolnátok magatokat, és busszal mennétek.

2013. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is Kecskemétet akartam javasolni. A játszótér az állomás előtt végre emberien néz ki, és a park is körülötte. Ha visztek esetleg kismotort, a központba is be tudtok menni kb 10 perc alatt - autómentes úton. És a főtér is nagy és teljesen autómentes. Ott már van lehetőség fagyizni is egyet.


Jó utat nektek!

2013. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ! Köszi! Tökéletesen hangzik, megyünk! :))
2013. máj. 28. 08:16
 4/5 delusion válasza:
Kecskemét +1
2013. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kecskemét :)
2013. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!