Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom mostanában...

2 éves kislányom mostanában elalvás előtt kb.1 másfél órás hisztit levág, hogyan tudnám ordítás nélkül altatni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nagyon kivagyunk, szegény párom rettenetesen fáradt.

A lányom 4-5 napja minden hajnalban 2-5ig ,az esti és a déli alvásnál hisztizik.

Külön szobában alszik,eddig minden rendben volt amikor letettem aludni, délben és este, nem volt semmi gond, nem kellett altatni, és szépen végig is aludta az éjszakát.

Nem történt semmi változás, mindent a megszokott ütemben teszünk.

Fürcsi, vacsi, egy kis összebújás majd alvás. Délben szintén ebéd majd alvás...

Mit tegyünk,mit tanácsoltok, hogyan altassam?


2009. okt. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaaj mintha én írtam volna. 16,5 hós a lányom és ugyanígy. Kb. 2 hete tart ez az állapot a férjem is és én is totál tropák vagyunk és sajnos ingerültek is. Nem volt esetleg beteg a kislányod mostanában? Mi ahhoz kötjük. Megoldást egyelőre nem találtunk, pedig az ágyát is átvittük a mi szobánkba (bárki bármit is mond, próbálkozunk, hátha valami beválik), ha éjjel felébred, akkor próbáljuk a mi ágyunkon visszaaltatni, hogy rajtunk fekszik, de ez is azzal jár, hogy kb. 2,5-3 óra üvöltés kerekedik belőle. Nem tudom a 2 évesednek mennyi foga jönne még, de esetleg az nem lehet? Mi most este már kipróbáljuk a viburcol kúpot, eddig nem mertem, mert mondják, hogy felerősítheti a tüneteket és az maga lenne a halál...:( Szóval bocsi, hogy csak találgatok én is és nem tudtam konkrét ötlettel előállni, de együttérzek Veletek.
2009. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, már 2 hete?:-( Szegények, akkor gondolom mi is erre számíthatunk:-(

Most arra gondoltam, hogy megpróbálom megszerezni az aludj jól gyermekem könyv linkjét, kíváncsi vagyok, hogy ott miket tanácsolnak.

Ha sikerül megszereznem átküldjem neked is?

2009. okt. 7. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd meg a mélcímed priviben és átküldöm, mert nekem megvan, csak még nem sikerült átnéznem.
2009. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszi szépen!

rita.reiszner@gmail.com

2009. okt. 7. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. elküldtem.
2009. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam, és nagyon szépen köszönöm!!!
2009. okt. 7. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez van most nálunk. Teljesen kész vagyunk. :(

Nektek hogy oldódott meg végül?

2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!