Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3-4-5 éves szobatiszta...

2-3-4-5 éves szobatiszta gyereketek használ nedves vécépapírt?

Figyelt kérdés

Pisi után nem, de nagydolog után nedves vécépapírral törlöm le őket. 3 és 5 évesek.

Valahogy nem tudok/akarok rászokni a sima vécépapírra náluk.

Ti hogy csináljátok?


2013. jún. 11. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Èn 31 éves vagyok, de én is használok nedves wc papírt. Miért lenne baj?

Nem mindig, de ha úgy érzem akkor azt használok, így 3 éves lányomnál is azt használok. Pisihez mi sem.

2013. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene rászokni a nemnedvesre? Sokkal jobban tisztit, és felnöttek is használhatják. Sokkal kevesebb baja lenn sok embernek, ha nedves papirt használna, nem pedig a "rendeset". Ha meg tudod fizetni, akkor használd nyugodtan. De 4-5 éves gyerek már egyedül meg tudja törölni a fenekét, nem neked kellene.
2013. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 éves és neki a tesója popsitörlőjét használom.Szerintem egy jó ideig azt is fogom.Magunknak is tartunk itthon nedves törlőt.Szerintem nem baj, ha azt használod nekik.
2013. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A nagyobbik intézi magát egyedül, ezzel nincs gond.

Csak fent nem részleteztem ki ennyire.

A picit törlöm én (de ha úgy van, ő is törli magát).


Én is jobban szeretem a nedves vécépapírt, használom is.

2013. jún. 11. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:

3-ik

a popsitrölö nagyon nhezen bomlik le, az simán eldugitja a csatornát, azt nem szabad wc-be dobni. A nedves wc papír viszont szinte rögtön szétázik.

2013. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, azért veszem én is a nedves vécépapírt, mert abból egyet (néha kettőt) le lehet húzni a vécén.

A nedves babapopsitörlőt soha nem dobom a vécébe, az eldugítja.

2013. jún. 11. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
5 éves lesz lassan a fiam és használunk nedves törlőt (én is). Sőt, az oviban is kérnek a tisztasági csomagba, ott is használják! Miért lenne ez probléma? Szerintem így higiénikusabb.
2013. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind a két gyerekemnek azt használok,vagyis a 9 éves ugye már magának,a 4 évesnek pedig én törlöm.Így tudom,hogy biztos elkerül onnan,ami nem oda való:)!

Én is szívesebben törlöm azzal...

2013. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia lányom 3 mult agydolog utánn nállunk is popsitörlő van...ugy jol meg lehet neki törölni...én szeretem...
2013. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a kistesó törlőkendőjével törlöm ki 3 évesem popiját.Wc melletti kiskukába dobva.Még én is szoktam,szeretm használni.
2013. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!